Co nás čeká

Horoskop na pátek 1. července: Nepřeceňte své síly a šetřete se

Horoskop na pátek 1. července: Nepřeceňte své síly a šetřete se
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Dnešek vás příjemně odmění za celotýdenní dřinu, jste uvolněnější a přátelštější. Mars v Beranu na vás mají políčeno s projekty, v nichž se dokážete blýsknout. Ale nepřeceňujte dnes své síly, zřejmě jich totiž máte mnohem méně, než si myslíte.

Beran

Svou obří vitalitu nemusíte nutně využívat pouze v práci. Máte vysokou energii k tomu, abyste odstartovali úžasné události v oblasti milostných vztahů, tvůrčí činnosti a zábavného vyžití. Aktivní dovolená vás nastartuje k novým a skvělým výkonům!

Býk    

Nezapomeňte dnes zkontrolovat všechny nevyřízené resty a e-maily za celý týden. Budete mít totiž spoustu klidu na jejich vyřízení, protože řada vašich kolegů dnes už začíná svou prázdninovou dovolenou, a tak vás nebudou v systematické práci rušit.

Blíženci          

Dopřejte si více oddechu a času pro radovánky, bavte se, organizujte návštěvy nebo cestujte. Dnes můžete také zaznamenat velmi intenzivní kontakt s dřívějším spolužákem, který s vámi sdílí některý váš tvořivý koníček. Naplánujete si společnou akci.

Rak    

Zpátečnickost, kterou jste proslulí, dnes necháte ukrytou hluboko ve svém krunýři. S nebývalou razancí se pustíte do nových pracovních úkolů, až tím zřejmě popudíte kolegy, kteří už v příslibu víkendu a prázdnin nechtějí nic řešit. Vy se ale nedáte!

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Mars v Beranu na vás mají políčeno s projekty, v nichž se dokážete blýsknout svým výjimečným intelektem a vytrvalostí. I když je pátek, s chutí se do nich zakousnete a skoro zapomenete na konec pracovní doby. Budete ale nakonec odcházet velice spokojení!

Panna 

Dnešek vás příjemně odmění za celotýdenní dřinu, jste uvolněnější a přátelštější. Co takhle delší rodinný výlet? Buďte si jistí, že vám náramně prospěje! Podívejte se na nabídky malých útulných penzionů, ve kterých se budete cítit jako v pohádce.

Váhy  

Vašimi největšími nepřáteli jsou nervozita a hektičnost, což vnášíte do všech činností. Snažte se uvolnit a nebrat si toho na svá bedra více, než zvládnete. Myslete na to, že každý pracovní týden jednou skončí a zítra nastává zasloužený odpočinek!

Štír     

Venuše v Blížencích se na vás už dívá uvolněně, tudíž lze předpokládat bezproblémové finanční dění a větší možnosti k zisku. I Slunce vás dnes nabíjí patřičnou energií, díky které umíte zabrat a vydělat peníze. Přesto se ale snažte nepřepínat!

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v červenec těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Jindy milý a zábavný šéf vám dnes připadá nesnesitelný? Může to být tím, že nemáte náladu na uznávání autorit, zvláště pokud si myslíte, že vaše názory jsou kvalitnější. A pokud se vás navíc snaží poučovat, nemůžete se dočkat konce pracovní doby.

Kozoroh         

Snažte se více přizpůsobovat svému okolí. Budete mít pak den daleko klidnější a přátelštější, než když budete stále trvat na svých pravdách a zarputile je obhajovat. Nepřeceňujte také své síly, zřejmě jich totiž máte mnohem méně, než si myslíte.

Vodnář          

Vaše kreativita dokáže přeměnit každý prostor v nejútulnější místo na zemi. Pokud máte chuť se pustit do nějakých interiérových změn, směle do toho. Projděte se po prodejnách s nábytkem a doplňky a otevřete smysly své vlastní, rozbouřené fantazii.

Ryby  

Po pracovní stránce máte vítr v plachtách a žádné bouřkové mraky, můžete tedy rozjet všechno, co si přejete! V éteru jsou dnes slyšet zvonivé mince kvetoucího podnikání a také uznání vašich zásluh. Neleňte ani v pátek a vydejte se vstříc úspěchům.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz