Co nás čeká

Horoskop na neděli 3. července: Vaše tělo i mysl potřebují relax

Horoskop na neděli 3. července: Vaše tělo i mysl potřebují relax
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Venuše si pro Blížence už chystá nejkrásnější milostné období, jaké si dovedete představit. Dnes je vhodné udělat si prostor a věnovat se svým zálibám nebo zájmům vašich dětí. Odpočívejte!

Beran

Co tak se odreagovat zvelebováním svého domácího hnízdečka? Merkur v Blížencích teď podporuje váš dekorační talent na maximum! Spolehněte se na to, že vaše kreativita potěší nejen vaše oko, ale uchlácholí i partnera a přinese kýženou pochvalu a odměnu.

Býk    

Ještě nikdy jste nezkusili rande naslepo? Pokud se vám k tomu naskytla příležitost a jste bez závazků, neváhejte a jděte do toho. Zkusit se má všechno a nikdy nevíte, co na vás čeká. Je pravděpodobné, že z toho nic nebude, nemáte však co ztratit.

Blíženci          

Jste výborně naladění, zvídaví a hraví! Čím to? To Venuše si pro vás už chystá nejkrásnější milostné období, jaké si dovedete představit. Nezadaní se budou cítit jako králové a královny smyslnosti a dlouhodobé páry prohloubí svou intimitu na maximum.

Rak    

Elánu máte nadmíru, a i když se jej chystáte využít v kariéře, ani své nejbližší nepouštíte k vodě! Vztahy s vašimi nejmilejšími fungují na jedničku a nezaznamenáváte žádné žabomyší války či větší problémy. Jen nechte na pokoji váš domácí rozpočet.

ROČNÍ HOROSKOP NA MÍRU!
Tento horoskop bude Váš věrný průvodce den po dni. Zajistěte si již dnes lepší budoucnost!
Individuální zpracování podle přesného data a hodiny narození! Cca 50 stran A4, kvalitní knižní vazba, krásné provedení.

Lev     

Dnes je vhodné udělat si prostor a věnovat se svým zálibám nebo zájmům vašich dětí. Luna tomuto přikládá velkou důležitost. Takže ani vy nepodceňujte význam koníčků a volnočasových aktivit a pusťte se do nich se lví vervou! Potřebujete si odpočinout!

Panna 

Blízkým se snažíte vnutit svou představu ideálního víkendu. Vaši nejbližší ale projevují určitou mrzutost a jejich náhled na prožívání letního období je odlišný. Zvolněte a oddávejte se více volnočasovým aktivitám či odpočinku.

Váhy  

Kvůli vašim romantickým vzletům to může dnes v rodinné atmosféře zaskřípat. Snažte se připravit si nenáročný program a nenuťte své blízké, aby jej s vámi sdíleli. Vždyť nemusíte být stále jen spolu a můžete si večer vyprávět, jaký jste měli den.

Štír     

Neděle je dnem odpočinku a tato neděle by měla být s velkým N. I když máte pocit, že z práce přehnaně přepracovaní nejste, musíte opravdu pořádně odpočívat, a to aktivitami, které máte nejraději. A klidně nemusíte dělat nic, dnes je přece neděle!

MĚSÍČNÍ TAROT NA ČERVENEC
Zajímá vás, na co se můžete v červenec těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Střelec

Nesnášíte omezení, ale máte pocit, že vaše drahá polovička na vás dnes stále tlačí. Možná jste už unavení její stálou péčí, ale uvědomte si, jaké máte štěstí! Kolikrát za život potkáte lásku? Tak s ní nehazardujte a snažte se jí vyjít vstříc.

Kozoroh         

Atmosféra na domácí půdě signalizuje určitou nervozitu, takže je vhodné obrnit se trpělivostí. Retrográdní Saturn i Neptun se baví zkreslováním vašeho pohledu na věc, a tak se vůči nim zapřete a obejděte jejich nástrahy. Užijte si neděli podle svých představ.

Vodnář          

Dnes jste nabití mimořádně laskavou a mírumilovnou energií, kterou působíte na své okolí a především na atmosféru vašeho rodinného zázemí. Ve vašem domácím hnízdečku kraluje láska, krása a styl. Některá znamení vám dnes mohou opravdu jen závidět!

Ryby  

Užijte si dosyta posledního víkendového dne a snažte se nemyslet na pracovní povinnosti. Čeká vás celý týden v zaměstnání, odreagujte se proto něčím příjemným a nemyslete dnes na práci. Jak vaše tělo, tak i mysl si potřebují odpočinout. Relaxujte.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz