Co nás čeká

Horoskop na úterý 5. července: Planety vám zařídí dobrou náladu

Horoskop na úterý 5. července: Planety vám zařídí dobrou náladu
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Planety vám dnes přináší dobrou náladu. Toho byste měli využít ve svůj prospěch. Merkur se dnes přesouvá do znamení Raka a bude vás nabádat, abyste se více zajímali o rodinu a domácí povinnosti. Během volna přemýšlejte, co chcete v životě vyřešit.

Beran

Pokud uvažujete o změnách v životě, je dobré pustit se do toho hned začátkem měsíce. Všechno půjde snadněji a bez větších problémů. Dnes vás navíc planety obdarovávají dobrou náladou, tak se zamyslete nad tím, v jaké oblasti života chcete začít.

Býk    

Dnes se vám naskytne příležitost na zajímavý výdělek. Sáhněte po něm, protože se vám bude hodit. V červenci budete rozhazovační více, než je zdrávo. A tím ohrožujete domácí rozpočet. Brigádou si skóre vylepšíte a bude se vám mnohem volněji dýchat.

Blíženci

Budete dnes tím, kdo bude hasit nedorozumění a spory. Je jedno, zda to bude na pracovišti, doma nebo na ulici, zkrátka na to buďte připraveni. Naplní vás to pocitem pohody, takže budete mít i skvělou náladu po celý den. A to za to rozhodně stojí!

Rak    

Dnešní svátek se bude vyznačovat hektickým tempem. A takový bude celý červenec, který před pár dny otevřel svá vrátka. Jeho energie vás už několik dní nabíjí a cítíte, že jsou před vámi vzrušující věci. S prvními se setkáte už dnes a bude to úžasné!

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaší dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

Lev     

Máte dojem, že se k vám okolí chová v těchto dnech nechápavě. Dotýkají se vás totiž i maličkosti, nad kterými jindy mávnete rukou. Nic okolo vás se však nezměnilo, to jen hvězdy ve vás vyvolávají podobné pocity. Dnes s nimi budete muset zase zápolit.

Panna 

Planety vám v červenci projevují svou přízeň a prožíváte pohodové období. Toho byste měli využít ve svůj prospěch. O volnu zapřemýšlejte nad tím, co chcete v životě vyřešit nebo jakým směrem se mají hnout určité události. A pusťte se do toho!

Váhy  

Dnešní sváteční den vyzkouší vaši trpělivost a všechno bude tak trochu na dlouhé lokte. Naštěstí všechny komplikace hravě zvládnete. Odpoledne budete sice trochu rozladění, do večera ale všechna vaše mrzutost vyprchá. Nakonec se zase budete na všechny kolem usmívat.

Štír     

Dnes se vám chce lenošit, a proto budete mít tak trochu chuť vyhýbat se svým povinnostem. Na svém pracovišti to nezkoušejte, zavání to pořádným malérem. Ale po návratu z práce si to klidně můžete dovolit. Letní dny jsou k tomu přece jako stvořené.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

V tomto měsíci je vaší silnou zbraní komunikace. Jste schopni dojednat výhodnější podmínky, podepisovat lukrativní smlouvy a rozšiřovat kontakty. Váš odzbrojující šarm vám vydatně pomáhá v dosažení cílů, tak tohoto prima období také dnes využijte!

Kozoroh         

Merkur se dnes přesouvá do znamení Raka a bude vás nabádat, abyste se více zajímali o rodinu a domácí povinnosti. Přestože budete mít v zaměstnání plné ruce práce, nezapomenete na své blízké a budete jim věnovat pozornost. Vaše rodina opravdu potřebuje podporu a pomoc.

Vodnář          

Dopoledne se některé důležité věci pozdrží a vy budete mít blízko ke kolapsu. Odpoledne bude příjemnější. Planety vás vybízí, abyste si udělali čas sami pro sebe. Využijte volného dne a najděte si program, který vás dobije energií a dobrou náladou.

Ryby  

Požadavky vašeho zaměstnavatele se pomalu, ale jistě stupňují i o svátku. Snažíte se k tomu postavit jako loajální zaměstnanec. Víte, že jsou dovolené a že je třeba zaskočit za kolegy. Po práci si dnes aspoň pořádně oddechněte, ať máte dost síly do nového dne.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz