Zajímavosti

Hanychová posunula vztah se Soukupem dál. Nečekané překvapení přímo od moře

Modelka Agáta Hanychová zhruba před týdnem šokovala fanoušky oznámením, že tvoří pár s podnikatelem a moderátorem Jaromírem Soukupem. V pondělí se pak dvojice pochlubila společnými fotografiemi od moře, vzápětí ale přišlo ještě větší překvapení. Nově zveřejněné záběry mají dokazovat, že je to mezi ní a Soukupem opravdu vážné.

Modelka a influencerka Agáta Hanychová se aktuálně nachází ve španělském letovisku Marbella, kde tráví dovolenou se svým novým partnerem, podnikatelem a moderátorem Jaromírem Soukupem. Ke vztahu se dvojice přiznala teprve před pár dny, okamžitě se ale z Hanychové se Soukupem stal nejsledovanější pár českého showbyznysu. Ani jednomu však přílišná pozornost nevadí, spíše naopak.

"Obsadili jsme dvě titulky za sebou, asi budou i další. Zbourali jsme internety a noviny. Volalo mi snad 200 lidí," chlubil se minulé pondělí Soukup. "Jsem rád, že vás můj vztah zajímá, to svědčí o tom, že vám nejsme lhostejní. Pikantnosti se ode mě nedozvíte," dodal ve svém pořadu.

To maminka Agáty Hanychové, herečka Veronika Žilková, měla ze zájmu médií o poznání menší radost. "Pořád mi všichni volají. Asi si myslí, že budu jako matka komentovat vztah dvou dospělých lidí, kteří jsou navíc mediálně mnohem dál než já," stěžovala si Žilková ve videu na sociálních sítích. O to větší ale bylo pro fanoušky překvapení, když se tento týden herečka objevila po boku dcery na záběrech od moře.

Související obsah

​​Na instagramu o několik hodin dříve pouze bez bližších podrobností oznámila, že s vnoučaty vyráží na dovolenou. Že cílem jejich cesty bude právě Španělsko, ale tipoval málokdo. Modelka se velkou rodinnou sešlostí zřejmě snaží světu dokázat, že se Soukupem to oba myslí velice vážně.

"Tak a je to tady!" okomentovala Hanychová záběry od moře, na kterých se svěřovala fanouškům, že společnou dovolenou už si s moderátorem nebudou užívat jen ve dvou. "Přijeli dva největší miláčkové," pronesla na adresu syna Kryšpína a dcery Mii. Soukup má z předchozích vztahů dospělé potomky Lukáše a Natálii, ti se ale na žádných ze záběrů neobjevují.

Agáta má za sebou dlouholetý vztah s bývalým hráčem amerického fotbalu Miroslavem Dopitou a manželství s hercem Jakubem Prachařem. Navíc je to teprve pár týdnů od jejího rozchodu s lékařem Andrejem Nikovem. Jaromír Soukup v minulosti randil s herečkou Kateřinou Brožovou či operní pěvkyní Terezou Mátlovou. 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz