Krimi

Opilá žena požadovala po partnerovi sex. Ten na ni zavolal strážníky

Opilá žena požadovala po partnerovi sex. Ten na ni zavolal strážníky
Strážníci městské policie Zdroj: Profimedia

Nevšední volání o pomoc v neděli řešili strážníci z Přerova. Do tamější chatové oblasti je přivolal muž, který měl strach probudit svou opilou přítelkyni. Ta se totiž podle něj v podroušeném stavu agresivně dožaduje sexu. Po odjezdu hlídky se to skutečně stalo, a tak musela po pár hodinách na místo spěchat znovu.

Muž našel spící přítelkyni na podlaze v koupelně na chatě a přivolal přerovskou městskou policii. Neobával se však o její zdraví, ale svoje bezpečí. Hlídce tvrdil, že ho partnerka v opilosti nutí k souloži.

"Svěřil se s tím, že když si jeho drahá polovička přihne, stane se dotěrnou, neřkuli agresivní a dožaduje se plnění specifických povinností. Tudíž neměl odvahu ji vzbudit a bezpečně nasměrovat do válečné zóny – ložnice," uvedli strážníci.

Ti ale strach neměli a ženu přemístili do postele, kde jim slíbila, že bude hodná. Jenomže za pár hodin musel její přítel tísňovou linku vytočit znovu.

Související obsah

"Pár hodin kómatického spánku dostalo ženu pod tři promile a probudilo v ní uspané vášně. Vykutala se z pelechu a jala se pronásledovat svého druha. Ten opět nezaváhal a vytočil stálou službu. Promluva strážníků byla tentokrát důraznější a slibů zaznělo víc než v předvolební debatě," pokračovali.

Sliby ale tentokrát muži nestačily. "Partnerka měla projevit dobrou vůli a vyrazila chodit kolem chaty tak dlouho, dokud jí neklesnou všechny hladiny. Alkoholu i hormonů," uzavřeli strážníci.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz