Zajímavosti

Skandál na křesťanské škole. Učitelka nutila studenta k sexu

Skandál na křesťanské škole. Učitelka nutila studenta k sexu
Učitelka z křesťanské školy Zdroj: Taylor County Jail

Osmatřicetiletou učitelku Julii Hooverovou, která vyučovala na křesťanské soukromé škole v Point of Grace ve Spojených státech amerických, zatkli za obtěžování studenta. Učitelka měla teenagera bombardovat zprávami o sexu, a dokonce ho lákat k sobě domů, když byl její manžel pryč, a tam ho nutit k pohlavnímu styku.

Soukromou střední školou na Floridě otřásl skandál. Učitelku matematiky, která na prestižní křesťanské škole vyučovala od roku 2018, ve středu obvinili z požadování sexu se studentem.

Julia Hooverová si měla po dobu několika měsíců s 18letým maturantem dopisovat a vyměňovat si s ním zprávy plné sexu, uvedl portál WCTV. Plnoletosti se v USA dosahuje až v 21 letech.

Související obsah

Policii to oznámila matka teenagera poté, co v jeho telefonu našla zprávy, které si se svou učitelkou vyměňoval už během března a dubna. V tuto dobu ho Julia Hooverová učila několik předmětů.

U zpráv to však neskončilo. Matka také policii ohlásila, že učitelka si chlapce zvala domů, když byl její manžel v práci. Tam ho údajně nutila k pohlavnímu styku.

Související obsah

Julii Hooverovou zatkli a obvinili ze sexuálního obtěžování mladistvého 8. června. Den nato ji však policie propustila na kauci ve výši 15 000 dolarů (více než 350 000 korun), informoval New York Post.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz