Domácí

Tereza H. po návratu do Česka: Úplně změnila image, už má práci i instagram

Tereza H. po návratu do Česka: Úplně změnila image, už má práci i instagram
Tereza H. Zdroj: Profimedia

Tereza Hlůšková se po návratu z Pákistánu změnila k nepoznání. Peroxidovou blondýnku se silnou vrstvou make-upu už byste v mladé ženě hledali jen těžko. Na nově založeném instagramu se objevují fotografie usměvavé přirozené dívky, která tvrdí, že se poučila ze všech svých chyb a chce se v životě posunout dál.

Tereza Hlůšková musela čekat čtyři roky, než se konečně dočkala osvobozujícího rozsudku soudu a mohla opustit brány pákistánského vězení. Za mřížemi skončila kvůli pašování drog, když ji celníci v roce 2018 zadrželi na letišti v Láhauru s téměř devíti kilogramy heroinu.

Do Česka se Tereza vrátila v dubnu. Nějakou dobu se držela v ústraní, nyní se ale rozhodla trochu poodkrýt své soukromí. Teprve v pondělí si založila instagram, ale získala už tisíce podporovatelů. Z příspěvků na sociální síti vyplývá, že se Tereza Hlůšková rozhodla chopit nové životní šance a začít nanovo.

Související obsah

​"Udělala jsem v životě hodně chyb. Živila jsem se měsíc jako společnice, létala si do neznáma za vidinou peněz. Nikdy mi nebylo řečeno, co v tom kufru je, kde to je a jaké množství. Bohužel čas vrátit nejde a musíme jít dál. Děkuji za povzbudivé reakce!" vzkázala fanouškům a pochlubila se, že už si dokonce našla i práci. "Není to společnice ani dealerka, ani nic ilegálního. To jen pro rýpaly," dodala na vysvětlenou.

S novým začátkem Terezy Hlůškové přišla i nová image. Peroxidová blond i výrazné líčení jsou pryč, Tereza se nyní snaží být co nejvíce přirozená, za což sklidila i hodně pochvalných reakcí. Dokonce už začala poskytovat i první rozhovory médiím. Třeba pro magazín Reportér promluvila o "cestě smrti" a zároveň se omluvila za vše, co provedla.

"Ráda bych také apelovala na všechny ostatní, aby se do podobné situace nikdy nedostali," apelovala mladá žena. "Za svou naivitu jsem si odseděla téměř čtyři roky vězení v Pákistánu. Byla jsem za to dost potrestaná. Ale chci žít dál a mít normální život," přeje si.

Trvá na tom, že nevěděla, že v kufru má drogy. "Věděla jsem, že to je něco nelegálního, ale opravdu jsem nevěděla, že to jsou drogy. Byla jsem naivní," uvedla v rozhovoru. To vyvolalo na sociálních sítích velké reakce. Lidé se podivovali, jak si mohla nevšimnout, že má kufr zatěžkaný devíti kily drog.

"Já ani nepoznala, že jsem v base přibrala 11 kg na váze. Po roce jsem se podívala do zrcadla a řekla si: Ty jo, to už není jedna Terka, to jsou dvě!!" vzpomíná.

Tereza Hlůšková se dostala na svobodu ke konci minulého roku. Nějakou dobu se ale ještě musela skrývat na tajném místě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz