Experti na cestách

Hit letošní sezóny. Kvalita a atraktivní ceny, tahle země se musí líbit každému

Tunisko může být podle odborníků hitem letošní sezóny, přispět tomu může kvalita služeb a zároveň atraktivní ceny. Mluvili o tom Experti na cestách na TN Live.

"Tunisko je velice rozmanitá země, kde se jednoduše musí líbit prostě každému. Od pevniny, přes ostrov Djerba, opalování, krásné azurové moře, člověk může navštívit Saharu, oázy s vodopády, může vidět východ Slunce na čtyřkolkách. Spektrum aktivit, které se tam dají dělat, je skutečně široké," podotýká Ondřej Rušikvas, provozní ředitel CK Blue Style.

Podle něj je Tunisko cenově velmi atraktivní země. "Zejména v období, kdy lidé přemýšlejí nad tím, kolik peněz za dovolenou vydají, je ideální destinací. Kvalitou hotelů a služeb je na velmi vysoké úrovni. Létá tam mnoho letů, řádově desítky, takže si myslím, že bude hitem letošní sezóny," doplňuje Rušikvas.

Související obsah

​Na pevnině jsou vyhlášené oblasti Hammamet, Sousse, Monastir a Mahdia. "Najdete tam skvělé pětihvězdičkové hotely s vynikajícím jídlem i servisem a upravenými plážemi. Sousse je historické a opevněné město, má nádherný přístav. Hradbám vévodí klášterní věž Ribat, ze které je na celé město krásný výhled," doporučuje provozní ředitel CK Blue Style. 

Mahdia bývá cestovateli označovaná jako místo s nejkrásnějšími plážemi a mušlemi, které se tam sbírat smí. Naopak Monastir je menší město ležící na mysu, plné historie a nefalšovaného afrického života. "Djerba je klidnější. Jezdí se tam často do lázní na různé procedury, ať už se to týká pohybového ústrojí, nebo nemocí spojených s kůží," říká Rušikvas.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz