Zahraničí

Známá herečka se utopila. Zářila v seriálech Pohotovost či Zákon a pořádek

Známá herečka se utopila. Zářila v seriálech Pohotovost či Zákon a pořádek
Ilustrační foto Zdroj: Profimedia

Do uměleckého nebe v neděli ve věku 61 let odešla herečka Mary Mara, známá například ze seriálů Zákon a pořádek nebo Pohotovost. Podle manažera zemřela při činnosti, kterou milovala. Osudnou se jí stalo plavání v řece Svatého Vavřince v New Yorku.

Bezvládné tělo herečky objevili příslušníci newyorské státní policie v neděli krátce po osmé hodině ráno ve městě Cape Vincent, kde žila. V tu chvíli už se ale bohužel nedalo nic dělat. Smutnou zprávu o úmrtí Mary Mary potvrdil novinářům přímo její agent Craig Dorfman.

"Maryino tělo bylo nalezeno v její milované řece Svatého Vavřince. Utopila se při plavání," sdělil pro Fox News Digital. "Mary byla jednou z nejlepších hereček, které jsem kdy potkal. Měla úžasný smysl pro humor a jedinečný pohled na život. Stále si pamatuji, jak jsem ji poprvé viděl na jevišti v Mad Forest v roce 1992. Byla naprosto podmanivá, zábavná, každý ji miloval. Bude nám chybět," dodal.

Ačkoliv policie neobjevila během vyšetřování žádné náznaky cizího zavinění, byla nařízena soudní pitva, která má příčinu smrti potvrdit, informoval The Sun.

Související obsah

Mary Mara, rodačka z New Yorku, začala pracovat v zábavním průmyslu na konci 80. let. Objevila se v několika populárních televizních pořadech a seriálech jako Zákon a pořádek, Pohotovost, Myšlenky zločince, Nash Bridges, Ztraceni nebo Star Trek: Enterprise.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Mary Mara (@marymara7901)

Zářila také v romantické komedii Nápoj lásky č. 9 se Sandrou Bullock v hlavní roli a dále ve filmech Pan Sobota večer s Billym Crystalem či v Žalobě s Johnem Travoltou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz