Zajímavosti

Ostrá hádka ve Výměně: Rozzuřený Michal náhradní ženu dohnal k slzám

Obě rodiny čeká velmi náročná Výměna. Jak zvládne Tereza pobyt v domácnosti s tatínkem, který má velký smysl pro pořádek? Dokáže se Pavla přizpůsobit rodině, kde má pán domu pravdu za každou cenu? Sledujte ve středu na TV Nova.

V reprízovaném dílu z 12. série Výměny manželek diváci poznají Terezu (23), Michala (26), Míšu (3) a Matyáše (2) z Vykmanova. Tereza přihlásila rodinu do Výměny, protože nesnáší, když Michal na děti pořád křičí. "Já na ně řvu, když něco provedou. To vybouchnu a hádáme se kvůli maličkostem. Na Tereze nesnáším, že mi nedůvěřuje a je žárlivá. Neumíme dělat kompromisy," nastínil Michal. 

Diváci se seznámí také s rodinou z města Slapce, kterou tvoří Pavla (26), Lukáš (29), Lily (2,5), Páťa (11 měsíců). Manželé jsou spolu už pět let a první problémy se v jejich manželství začaly objevovat až po narození dcer. "Lukáš je puntičkář, začne se rozčilovat a chodit tu naštvaný. Všechno po mně znovu uklízí a pak se pohádáme. Přála bych si, aby si uvědomil, že tady celý den jen neležím a také něco dělám," řekla Pavla. 

Související obsah

Ta to v náhradní rodině ale moc dobře nezvládá. Když zpovídá Michala ohledně jeho vztahu s Terkou, dozví se, že po ní občas hází i věci. Navíc, kdyby šli Terka s Michalem od sebe, rozdělili by si prý děti. "Proč si ty děti dělali? A tahle ženská je u mých dětí? Nevěřím, že je zvládne," děsí se se slzami v očích Pavla. Michal ji pak pořádně seřve a rozhodl se, že to s ním Pavla bude mít hodně kruté.

Tento díl sledujte ve středu večer na TV Nova, celou 12. sérii můžete vidět na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz