Zajímavosti

Velká hádka ovlivnila celou Výměnu. Rodiny na sebe plivou špínu

Ve středeční repríze Výměny manželek se odehrála velká hádka mezi Petrou a jejím náhradním mužem Mírou. Ta pak ovlivnila celý zbytek Výměny i to, jak na ni obě rodiny vzpomínají. I po odvysílání si rodiny téměř nemohou přijít na jméno a hádka jim pořád vaří krev.

Přestože se reprízovaná Výměna manželek zdála velmi pohodová a došlo jen na jednu hádku, rodiny po natáčení v kontaktu nezůstaly. Ze samotného pobytu v náhradní rodině má Petra smíšené pocity. "Prvních pět dní bylo v pohodě, až po změně režimu nastala ta situace, kdy byla hádka. Zbytek Výměny jsem si musela přetrpět. Těch deset dní bylo strašných, protože jsem nevěděla, co přítel a děti," nastínila po odvysílání Petra.

Míra hádku své náhradní manželce nezapomněl. "Škoda, že se nevešlo do vysílání všechno. Já jsem si myslel, že vyhraju v té hádce, ale tolik to vygradovalo, že jsem musel vyklidit pole. Z Petry úplně čišela zloba a já jsem se bál, že řekne třeba, že jsem ji chtěl navštívit v ložnici. Možná z hádky vyšla jako vítěz, ale nebylo to dobré," míní Míra.

Související obsah

​"V kontaktu nejsme, i když jsme si s Terezkou slíbily, že si budeme psát a zavoláme si. Já jsem se Terezku snažila kontaktovat, bez odpovědi. Od lidí v jejich okolí jsem se dozvěděla, že jsem se prý snažila Míru, jejího otce, poškodit. Když jsem při úklidu našla vajgly od cigaret, tak on si vymyslel, že jsem to na něj nastražila já," tvrdí Petra.

Lenka má na věc jiný pohled. "Terezka mi řekla, že žádost o přátelství nepřijala. Ale byla jsem ráda, protože jsem měla pocit, že ji dokázala Petra hodně ovlivnit. Přece jen přijela jsem po deseti dnech domů a měla umělé nehty. Je to opravdu brzo ve 14 letech, není to dobré ani zdravé. Přišlo mi to jako podraz od Petry," podotkla Lenka.

Související obsah

​Ani Mirek na Petru nevzpomíná zrovna v dobrém, podle něj rozhodně nezastávala tolik činností, kolik říkala. "Lenku nezastala v ničem, proto mi vadilo, jak se oháněla tím, že pořád pracuje. Mě hanila, jak se válím. Já jsem jí to vysvětloval, že jsem to měl zorganizované a nic jsem dělat nemusel," uzavřel.

Mohlo to dopadnout mnohem hůř! Mirek se vyjádřil k incidentu s odhalenými genitáliemi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz