Co nás čeká

Horoskop na čtvrtek 7. července: Zachovejte klid a hlídejte si peníze

Horoskop na čtvrtek 7. července: Zachovejte klid a hlídejte si peníze
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Lvi by si měli v tomto měsíci dávat pozor na finance. Díky Jupiteru v Beranu věci nabírají na obrátkách a mají spád. Dosáhnete tak úspěchu ve všech oblastech daleko snáze než jindy.

Beran

Zatímco na jiných frontách zažíváte zmatky a divoké tempo, v milostné sféře dnes zažijete nečekanou pohodu. Napětí bude vyváženo příjemnými okamžiky. Nechte se proto unášet na sladké vlně lásky a vášně a zapomeňte na tíživé starosti všedních dnů.

Býk    

Vaše umění komunikace je dnes to, co vám může pomoci k úspěchu i rozmnožení vašich financí. Psaní, mluvené slovo i organizace jsou teď vaší silnou stránkou. Pokud jdete na pohovor, píšete obchodní dopis anebo žádost, je to cesta k sebeprosazení.

Blíženci          

Investujte teď do svého vzhledu! Hvězdy tvrdí, že jsou to nyní ty nejlépe uložené peníze. Dnes se tedy objednejte ke kadeřníkovi nebo si zajděte koupit něco hezkého na sebe. Tím to vůbec nemusí skončit. Poraďte se i se specialistou na změnu image.

Rak    

Museli jste si dnes všimnout, jak se po vás lidé už od rána dívají! Jste teď pro své okolí neobyčejně přitažliví. Kdo hledá nového partnera, musí se dívat kolem sebe a vysílat správné signály. S očima zapíchnutýma do země opravdu nikoho nenajdete!

TAROT DOVOLENÉ
Personalizovaný výklad kartářkou, sami si vytáhněte 5 karet! Tarot vám řekne vše o vaší dovolené a o možných komplikacích na vašich cestách.

Lev     

Dejte si v tomto měsíci pozor na finance. Zejména v první dekádě hrozí, že budete mít velmi špatný úsudek a podepíšete nevýhodnou smlouvu. Ta, která se k vám dnes dostane, je přesně z tohoto soudku. Pořádně si vše ověřte a čtěte ji aspoň třikrát!

Panna 

Díky Jupiteru v Beranu věci nabírají na obrátkách a mají spád. Dosáhnete tak úspěchu ve všech oblastech daleko snáze než jindy. Chtělo by to dnes promyslet, co vše byste chtěli posunout kupředu, a vytvořit si na červenec strategický plán.

Váhy  

Pokud uvažujete o investicích, snažte se získat něco, po čem už delší dobu toužíte. To jsou v tomto měsíci dobře uložené finance. Dnešek vám přinese příležitost takovou věc získat. Pokud půjde o umělecké dílo, trvejte na kvalitním znaleckém posudku!

Štír     

Budete dnes mít pocit, že šéf či člen vedení se na vás snaží najít za každou cenu nějakou chybu. I když jste z toho rozhození, snažte se zachovat klid a nedávejte nic najevo. Ve hře je něco, co je vám zatím skryto. Zatím pracujte, jak nejlépe umíte.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Nenechte se dnes rozhodit něčí omezeností nebo arogancí. Nepouštějte se s takovými lidmi do žádných sporů, přece neklesnete na jejich úroveň! Prostě jejich jednání ignorujte. Pokud to nejde, ohraďte se důrazně, ale slušně. Nemáte zapotřebí se hádat.

Kozoroh         

Přestože v práci dnes nemůžete čekat žádné výraznější změny, neznamená to, že musíte lenošit. Sami se snažte najít si něco, na čem můžete pracovat. Nadřízení vám rádi svěří úkoly, které se už delší dobu nikam neposunuly. A vy jim ukážete, co umíte!

Vodnář          

Pro nezadané osoby mají planety dobrou zprávu. Dnes a v dalších dnech se mohou snadno s někým seznámit. Opačné to bude u zadaných. Ti se musí připravit na velké komunikační problémy. Pokud nechtějí zažít den co den smršť, chce to hodně sebezapírání.

Ryby  

Nervozita z práce jako by se ve vás hromadila a nosili jste si ji domů. Ve vaší domácnosti jsou totiž prakticky na denním programu zbytečné rozbroje. Jste schopni se pohádat i o dálkový ovladač k televizi nebo obsazenou toaletu. Dnes to nebude jiné.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz