Zajímavosti

Agáta Hanychová překvapila. Ve vztahu se Soukupem udělala zásadní krok

Agáta Hanychová překvapila. Ve vztahu se Soukupem udělala zásadní krok
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Zamilovaná Agáta Hanychová je známá svými románky, které však příliš dlouho nevydrží. Modelka se však poučila a ve vztahu s televizním magnátem Jaromírem Soukupem na nic nečeká. Soukup už se k jejím dětem chová jako k vlastním a Agáta mluví o lásce!

Už několik dní si Agáta Hanychová užívá romantickou dovolenou se svou novou láskou, televizním moderátorem Jaromírem Soukupem. Po pár dnech u moře přijely i Agátiny děti, matka Veronika Žilková a sestra Kordula, Jaromír tedy poznal skoro celý klan.

V obtížném testu, jak si nový partner povede před rodinou, obstál Soukup na jedničku. Děti jeho drahé polovičky si ho zamilovaly. Jaromír se k nim chová s láskou a jako k vlastním a Kryšpína s Agátinou sestrou Kordulou svezl na skútru, zatímco ho Agátin syn pevně objímal.

Související obsah

I přes čas trávený s rodinou si dokážou Agáta s Jaromírem ukrást chvilku sami pro sebe a vyrazili na vyjížďku skútrem po ostrově. Na pár dní však Jaromír celou rodinku opustí, musí odletět zpět do Čech. "Tak za 4 dny. Miluju," označila Agáta přítele ve svém příběhu na instagramu a jasně dala najevo, co k němu cítí.

Jediná, kdo zatím z nového vztahu neměl zrovna největší radost, je právě maminka Agáty Veronika Žilková. "Pořád mi všichni volají. Asi si myslí, že budu jako matka komentovat vztah dvou dospělých lidí, kteří jsou navíc mediálně mnohem dál než já," stěžovala si ve svém videu na sociálních sítích. Dovolenou s dcerou a jejím novým přítelem si však neodepřela.

Podívejte se, jak Veronika Žilková reagovala na manželovu milenku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz