Zajímavosti

Poslední památka po Brzobohatém. Kuchařová ji hodila do koše

Poslední památka po Brzobohatém. Kuchařová ji hodila do koše
Taťána Kuchařová Zdroj: TV Nova

Krásná Taťána Kuchařová není pouze bývalou Miss, ale také bývalou ženou Ondřeje Gregora Brzobohatého. Po rozchodu na něm nenechala niť suchou, teď už s ním nechce mít nic společného, dokonce ani příjmení. Fanouškům prozradila, že muzikanta definitivně vymazala ze svého života.

Jak vztah Kuchařové a Brzobohatého idylicky začal, tak smutně skončil. I když v létě 2021 obnovili svůj svatební slib a podle Táni se pokoušeli o potomka, brzy manželé oznámili rozchod. Pár se poté dlouho potýkal s otevřeným nepřátelstvím a pral si své špinavé prádlo na veřejnosti.

Taťána se cítila zrazená a Ondřejovi dávala pořádně sežrat jeho nový vztah s Danielou Písařovicovou, který pro ni byl jasným důkazem, že ji manžel podvedl už v době manželství.

Související obsah

Svým fanouškům, kteří pro ni byli podporou, dala na sociálních sítích možnost zeptat se jí na cokoli. V rámci Q&A (otázky a odpovědi) jeden ze sledujících zabrousil i k dotazu, zda si nechá exmanželovo příjmení, nebo se vrátí ke svému předešlému jménu.

"Přátelé, už se stalo! Jsem už dávno Kuchařová. Ale na sítích to trvá," přiznala s radostí modelka, která za svým nepovedeným manželstvím udělala poslední tečku. Na sociálních sítích však jméno paradoxně změnit ještě nemůže.

Související obsah

Poprvé od březnového bolestivého rozvodu Táňa vypadá, že se s ranami osudu smířila a posunula se dál. Na otázku dalšího fanouška, zda si myslí, že je už připravená randit, odpověděla modelka vtipem, že už začala na Moravě.

Podívejte se na video, co Taťánu Kuchařovou nejvíce na mužích bere:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz