Zajímavosti

Pohádková láska končí pliváním špíny. Co se pokazilo ve vztahu Brzobohatých?

Zpočátku poklidný rozvod jednoho z nejhezčích párů českého showbyznysu nabral na obrátkách. Taťána Kuchařová a Ondřej Gregor Brzobohatý se do sebe pořádně pustili a nenechávají jeden na druhém nit suchou!

To, co zprvu vypadalo na lásku jako z pohádky, se změnilo v nepřátelskou bitvu. Poznali se v roce 2013, o tři roky později byla svatba. Mluvilo se o nich jako o nejkrásnějším páru českého showbyznysu. Předpoklady k tomu měli. Ona nejhezčí žena světa pro rok 2006 a on pohledný a uznávaný muzikant.

Bez sebe neudělali ani krok, a když už do svého soukromí nechali nakouknout, předháněli se, kdo bude zářit štěstím víc. Zdálo se být všechno perfektní. Jediné, co okolí řešilo, bylo, kdy už přijde na řadu miminko.

V době, kdy se podle Taťány už na dítěti začalo usilovně pracovat, se objevil na prosluněném nebi štěstí mráček. Nebo spíš pořádný mrak v podobě údajné Ondřejovy nevěry s moderátorkou Danielou Písařovicovou. Ale během manželství byl několikrát spatřen i po boku jiných žen. Hodně se mluvilo třeba o tanečnici a jeho kolegyni z divadla Zuzaně Pilné.

Související obsah

​Loni v prosinci přišla šokující zpráva. Téměř současně se na jejich sociálních sítích objevilo oznámení o definitivním konci jejich vztahu. Podle Ondřeje spolu ale už nežili od loňského léta. Přesto se ale bok po boku objevili na karlovarském festivalu. Tehdy ještě nebyla vidět ani známka skřípajícího vztahu.

Rozvod proběhl v tajnosti, stání se ani jeden nezúčastnil. Zdálo se, že podepsáním rozvodových papírů Táni a Ondřeje se udělala za vším tlustá čára. Jenže zanedlouho se vyrojilo několik fotek hudebníka ve společnosti moderátorky Písařovicové a psalo se o novém páru.

S tím nebyla úplně srozuměná bývalá manželka Ondřeje. Podle Táni vztah těchto dvou probíhal už v době, kdy se s Ondřejem pokoušeli o dítě, a vytkla mu nevěru. To on zásadně popírá. Taťána sázela jeden příspěvek za druhým, jak se s těžkou situací hrdě vypořádává, Ondřej mlčel až do tohoto týdne. 

Související obsah

Hudebník si tentokrát servítky nebral. ​"Mám toho akorát dost. Na rozdíl od své exmanželky Taťány nevyhledávám pozornost bulváru, abych v něm následně mohl šířit lži a demagogie, které by druhé očerňovaly a mě v očích veřejnosti vykreslovaly v tom lepším světle. Proč to Taťána dělá? Nechápu," napsal Brzobohatý na instagram.

Mimo jiné uvedl, že hledání oběti a viníka takhle na veřejnosti považuje za trapné. Zastal se i Písařovicové, se kterou se prý začal blíže stýkat až v průběhu tohoto roku. Potvrdil tak spekulace o pravdivosti jejich románku. Reakce Taťány s tím, že si za svými slovy stojí, na sebe nenechala dlouho čekat. Jak to tak vypadá, takhle story jen tak neskončí.

Iveta Maurerová, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz