Zajímavosti

Důvěrné přiznání Dary Rolins. Zpěvaččina slova všechny překvapila

Důvěrné přiznání Dary Rolins. Zpěvaččina slova všechny překvapila
Zpěvačka Dara Rolins Zdroj: Profimedia

Dara Rolins opět dokázala, že umí i na prahu padesátky překvapit. Zpěvačka na instagramu servíruje fanouškům střípky ze svého života, tím posledním ale zaujala víc než obvykle. Ukázalo se, že všechno není tak, jak si doposud mysleli.

Dara Rolins je proslulá svým ležérním stylem. Nejradši nosí volnější džíny a mikiny, nebojí se dokonce ani teplákovek, a přesto dokáže působit jako dáma každým coulem. Neznamená to však, že by jiné styly úplně zavrhovala.

Zpěvačka teď naopak přiznala, že vůbec nejlepší je podle ní rozmanitost. "Buď, kým chceš. A klidně každý den jiná. Ideálně bez výčitek a zábran, hlavně svoje. Je jedno, jestli růžová, ve volánkách, nebo černobílá v kšiltovce," napsala na instagramu.

Související obsah

​Příznivci ji za její nové fotky zahrnuli samou chválou. "Milá Darinko, strašně vám to sluší a velmi vám fandím," napsala Erika. "Darinko, ty jsi prostě moje dětství, puberta, moje mladost a dospělost. Moje zralost. Buď šťastná," vzkázala jí Marta.

Rolins je v posledních měsících středem pozornosti především kvůli vztahu s fotbalistou Pavlem Nedvědem. A jak několikrát svěřila, láska jim navzdory dálce, která je dělí, jenom kvete. Dara totiž žije v Praze a Nedvěd v italském Turíně. Částečný vztah na dálku jim ale vyhovuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Přihlásila by dceru do soutěže krásy? Podívejte se na rozhovor s Darou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz