Zajímavosti

Horoskop na dovolenou: Hvězdy prozradily, co v létě podniknout

Horoskop na dovolenou: Hvězdy prozradily, co v létě podniknout
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Léto je v plném proudu a sezona dovolených začíná. Odpočinete si letos lépe u moře, nebo na horách? Měli byste zvolit raději pasivní, nebo aktivní dovolenou? Co na to říkají hvězdy, pro TN.cz prozradila astroložka Hana Černá.

Už se nemůžete dovolené a odpočinku dočkat? Jaká dovolená je pro vaše znamení letos nejlepší? Jak jste na tom podle planet, pro TN.cz prozradila astroložka Hana Černá.

Beran

Pro temperamentního Berana je vhodná dovolená plná pohybu, aktivit, cestování, výletů a poznávání nových míst. Nemusí to být dovolená u moře, zážitky se najdou i v termálních lázních nebo na horách. Dennodenní ležení na pláži nebo u vody není pro Berana to pravé. Beran toho dokáže stihnout hodně a má rád místa, kde to žije.

Země a města odpovídající znamení Berana: Anglie, Německo, Dánsko, Burgundsko, Berlín, Skotsko, Japonsko, Florencie, Krakov, Marseille, Neapol. 

Býk

Býk více vyhledává klidnější a kvalitní dovolenou, kde se nemusí o nic starat, kde se postarají o něj a k jídlu má vybrané speciality a lahůdky. Ale miluje také přírodu, která ho nabíjí, nepohrdne výšlapy do hor. Ale na konci se krásně odmění třeba výborným jídlem, masážemi či hotelem. Takže kempování pod stanem není pro něj to pravé.

Země a místa odpovídající znamení Býka: Polsko, Rhodos, Švédsko, Kypr, východní Švýcarsko, Irsko, Madeira, Dublin, Lipsko, Lucern, Vietnam, Curych.

Související obsah

Blíženci

Blíženci milují cestování, protože mají možnost získat nové informace, poznat nové kraje, zajímavá místa, lidi, kulinářské speciality. Vyhledávají dobrodružství a vše si chtějí aspoň jednou vyzkoušet. Potřebují akci a nesnáší nudu. Mohou vyrazit prakticky kamkoliv, kde nebudou sami a kde je možnost zážitků. 

Země a města odpovídající znamení: severní Afrika, západní Anglie, Belgie, Tripolis, Itálie, New York, Německo, USA, Wales, Londýn, Vídeň, Versailles.

Rak

Rak raději poznává nová místa a cestuje, než jen lenoší na pláži. Má sice rád moře, vodu a kratší odpočinek, ale letošní léto je vhodné na poznávací zájezdy a poznávání různých kultur. Má rád romantické procházky v historických městech a tamní speciality. Vhodná je však i chata či chalupa se zahrádkou. A nejlépe v blízkosti rybníka.  

Země a města odpovídající Raku: severní a západní Afrika, Nizozemsko, Mauricius, Chorvatsko, Skotsko, Amsterdam, Benátky, Itálie, Stockholm, Tunis.

Další znamení najdete na následující straně.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz