Zajímavosti

Horoskop na červenec: Čekají vás klidné dny, hrozí ale i přírodní katastrofy

Horoskop na červenec: Čekají vás klidné dny, hrozí ale i přírodní katastrofy
Ilustrační foto Zdroj: Getty Images

Většina července bude klidná a harmonická, hvězdy přejí dovoleným a odpočinku. V posledních dnech července ale naroste napětí a hvězdy upozorňují na různé přírodní katastrofy.

Hvězdy v prvních třech týdnech července přináší harmonii pro celou planetu. Konstelace přejí návštěvám příbuzných a cestám do přírody či po stopách kudy šla historie. "Mezi 25. červencem a 2. srpnem se ale přiženou pomyslná astrologická mračna a vytvoří se řada velmi napěťových konstelací, za kterých lze očekávat bouřlivé klima v přírodě i ve společnosti," predikuje astrolog Richard Stříbrný

Podle něj nelze vyloučit výbuchy sopek, zemětřesení, cyklóny či tsunami. "Doutnající válečné konflikty se pokusí rozdmýchat extremisté z různých stran politického spektra," upozorňuje astrolog.

Související obsah

​Ale podle něj mezi 15. a 25. červencem lze předpokládat zhoršení ekonomické situace i mezinárodních vztahů. "Náš stát může být obviňován z nedodržování podepsaných smluv a může nám být vyhrožováno soudy a sankcemi," varuje Stříbrný. Lidé prý můžou dát najevo nespokojenost s ekonomickou situací. "Vyloučit nelze ani oslabení zdraví či úmrtí významných osobností," uzavírá.

Nejvýznamnější konstelace pro červenec:

1. červenec: Je to vhodný den pro cestu na dovolenou a díky dobré pozici Merkura by doprava neměla tak váznout jako obvykle na počátku prázdnin.

2. červenec: Není pro cesty po vlastní ose ideální, jelikož se Luna ve Lvu v průběhu dne ocitne v opozici na Saturna ve Vodnáři a v kvadrátu na Uranu v Býku. To obvykle přináší zvýšenou četnost karambolů ve společenském styku i na cestách. Navíc bude Merkur v Blížencích v kvadrátu na Neptunu v Rybách, což by mohlo přinést dopravní chaos.

3. – 7. červenec: Dají se očekávat úspěchy českých obchodníků, politiků a umělců. Jsou to velmi dobré dny pro důležitá jednání a pro rozhodování v zásadních otázkách či pro výlety do přírody.

9. – 11. červenec: Mars opozice Slunce republiky – stoupne riziko požárů, výbuchů a karambolů na cestách i v mezilidských vztazích.

12. – 16. červenec: Dění u nás i ve světě budou ovlivňovat relativně harmonické konstelace přející cestám k vodě a po vodě či návštěvám míst kudy šla historie.

15. – 25. červenec: Konstelace v těchto dnech pravděpodobně přinesou události vedoucí ke zchudnutí velké části obyvatelstva a o co bude menší výběr daní, o to více mohou následně stoupnout výdaje státu.

25. červenec – 2. srpen: Z astrologického hlediska to jsou velmi dramatické dny, za kterých může svět očekávat řádění živlů přírodních i teroristických. Vyloučit nelze zemětřesení, sesuvy půdy, výbuchy sopek, cyklóny, požáry a prudké bouře. Otřesy mohou přijít i na světových burzách, možné jsou výpadky rozvodných a počítačových sítí. V těchto dnech není radno podnikat cokoliv riskantního.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz