Zajímavosti

Agáta Hanychová konečně vysvětlila, proč se zamilovala do Soukupa

Agáta Hanychová konečně vysvětlila, proč se zamilovala do Soukupa
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Když Agáta Hanychová (37) před dvěma týdny potvrdila, že randí s miliardářem Jaromírem Soukupem (53), téměř všichni zůstali s ústy dokořán. Nikdo nechápal, co věkově nesourodou dvojici svedlo dohromady. Hanychová teď řekla, čím si podnikatel získal její srdce.

Jsou terčem vtipů, ale i podlých útoků. Agátu Hanychovou kvůli vztahu s Jaromírem Soukupem nařkli ze zlatokopectví. Rázně to popřela, přitom to však byly právě peníze, co ji na známém podnikateli zaujalo.

Řekla to časopisu Exkluziv. "Já nepotřebuju, aby mě někdo živil, ale nebaví mě frajerům nakupovat, platit večeře a podobně," vysvětlila Agáta. V mnoha jejích bývalých vztazích to prý bylo na denním pořádku.

Související obsah

"Když se vrátím zpátky, devadesát procent svých partnerů jsem živila," vzpomínala. Se Soukupem, který má peněz na rozdávání, se toho bát nemusí.

O jeho bohatství ale Hanychová nestojí, podle svých slov se o sebe vždy dokázala postarat sama. "Nejsem ten typ slečny, co čeká, až jí kluk koupí kabelku, dům. To už všechno mám. Ale chci chlapa, který bude mít lepší auto a dům, než mám já," uzavřela.

Podívejte se, jak si Agáta s Jaromírem užili dovolenou ve Španělsku:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz