Zajímavosti

Největší noční můra Vojty Dyka! Jeho rodina prozradila nejtemnější tajemství

Už v sobotu večer uvede televize Nova novou zábavnou show 2 na 1 s Vojtou Dykem v hlavní roli. Oblíbené moderátorské duo Ondřej Sokol a Aleš Háma si pozvou zpěváka do studia a připraví si pro něj sérii nejrůznějších zábavných úkolů. K některým z nich je přitom inspiruje přímo Vojtova rodina – třeba pokud jde o jeho přání a noční můry nebo alternativní kariéru.

V hlavní roli zábavné show 2 na 1 je zpěvák a herec Vojta Dyk. Přestože je s moderátory ve studiu, show by nebyla úplná bez jeho blízkých. Rodina i přátelé toho na Vojtu spoustu prozradí, některými vzkazy ho dokonce dojmou. A není se čemu divit, když jedním z mluvčích je i jeho nedávno zesnulý tatínek.

"Upřímně musím říct, že je to opravdu velmi emotivně náročné. Je to nekončící množství nejrůznějších překvapení," podělil se o svoje dojmy z účasti přímo Dyk. Vedle otce mu milé vzkazy poslala také maminka, sestra nebo manželka Táňa a řada přátel, jejichž slova dokazují, že ho mají skutečně rádi.

Související obsah

​V rámci show bude muset Dyk projít šesti "branami", které ho nakonec dovedou až do cíle a k zasloužené odplatě na moderátorech. "V této show figurují dva moderátoři proti jednomu hvězdnému hostovi. Toho dostáváme do různých netradičních situací, máme pro něj připravené i různé mini soutěže, skrytou kameru a mnoho dalšího," vysvětluje režisér show Pepe Majeský.

Na co se můžete v nové show těšit? Podívejte se na reportáž z Televizních novin:

Novou zábavnou show plnou překvapení 2 na 1 uvidí diváci v sobotu 2. července ve 20:20 na TV Nova a už nyní na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz