Zajímavosti

Žena vyhrála třetí jackpot během pěti let. Prozradila taktiku, která jí nosí štěstí

Žena vyhrála třetí jackpot během pěti let. Prozradila taktiku, která jí nosí štěstí
Ilustrační snímek Zdroj: Profimedia

Jako magnet na výhry je třicetiletá Američanka z Marylandu. Už potřetí během pouhých pěti let dokázala na stíracích losech získat odměnu dosahující částky 100 tisíc dolarů (2,4 milionu korun). Jak se svěřila loterijní společnosti, má své osvědčené postupy, jak vybírat ty správné tikety.

Snad každý sázející v hloubi duše doufá, že jednou se mu poštěstí trefit jackpot. Pravděpodobnost ale není příliš vysoká. O to víc šokuje příběh třicetileté Američanky z malého městečka v Marylandu, které už se podařilo vyhrát potřetí během pěti let, informuje The Sun. Když minulý týden zakoupila stírací los, který jí opět zajistil pohádkové bohatství, nemohla věřit svým očím.

O pocity z výhry se nejmenovaná žena podělila přímo s loterijní společností Maryland Lottery. Přiznala, že má svůj systém sázení. "S manželem sledujeme loterijní stránky. Snažíme se hledat ty soutěže s losy, které se prodávají už dlouho, ale nepřinesly ještě žádnou velkou výhru," prozradila.

A tato taktika se ženě evidentně vyplácí, protože vyhrála už několikrát. Potřetí navíc dokázala získat částku v hodnotě alespoň 100 tisíc dolarů. V posledním případě však Američanka své oblíbené pravidlo trochu porušila. V loterii Lucky ticket sázková kancelář totiž jednu velkou výhru vyplatila několik týdnů zpátky. Přesto se žena rozhodla nákup losu risknout. "Doufala jsem, že ještě budu mít štěstí," svěřila se.

Související obsah

​Dala na intuici a vyplatilo se. Los opět skrýval výhru. Domů si odnášela cenu 100 tisíc dolarů. "Nemohla jsem tomu uvěřit. Ihned jsem volala manželovi: 'Zase jsme to zvládli!'," pochlubila se šťastná výherkyně, která má naprosto jasnou představu, jak s penězi naloží. Stejně jako v předchozích dvou případech je manželé chtějí uložit na účet svým dětem.

Zpráva o neskutečné klikařce přišla nedlouho poté, co si odnesl velkou cenu díky "experimentu, který viděl v televizi", i jiný výherce. Rozhodl se, že za losy utratí 25 dolarů každý týden po dobu tří měsíců v řadě. "První týden jsem vyhrál 500 dolarů," prohlásil muž z Lowcountry. Po sedmi týdnech získal 100 tisíc dolarů v Powerballu. "Ani jsem nevěděl, jak to hrát," přiznal novinářům

Šťastlivec z Česka vyhrál v loterii jackpot. Více se dozvíte v následující reportáži:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz