Zajímavosti

Tereza H. prozradila, čím se teď živí. Ukázala své zbraně a dala cennou radu

Tereza H. prozradila, čím se teď živí. Ukázala své zbraně a dala cennou radu
Tereza H. v Pákistánu Zdroj: Profimedia

Z pákistánského vězení do moravské hospody. Tereza Hlůšková, kterou v lednu roku 2018 chytili v Pákistánu s kufrem plným drog, se po návratu do Česka rychle stává hvězdou na sociálních sítích. Na instagramu má už přes 20 tisíc fanoušků. Těm teď prozradila, že se živí jako servírka.

Už v jednom ze svých prvních příspěvků, který mimochodem smazala, Hlůšková uvedla, že už má práci. "Není to společnice ani dealerka, ani nic ilegálního, to jen pro rýpaly," napsala.

V neděli v tzv. storíčkách odhalila, že se živí jako servírka. "Holky servírky, chcete dýška? Tak se snažte, tohle pomáhá," napsala k fotce, kterou pořídila v koupelně. Na sobě má vyzývavé tílko s obrovským výstřihem. Doprovodila to hashtagem "Hurá do práce".

"Je to samozřejmě pr*el. Stačí donést, co si zákazník poručí, a usmát se. Ale i ta prsa v tom hrají roli," napsala v dalším příběhu.

Tereza Hlůšková sice tvrdí, že je nyní šťastná a netouží po roli influencerky. Přesto její instagramový profil za týden získal 20 tisíc sledujících. Rychle tak dohání další celebritu s kriminální minulostí Jiřího Kajínka, ten jich má 30 tisíc. Kajínek je ale úspěšnější jako youtuber. Jeho kanál sleduje 50 tisíc lidí. Do natáčení videí se Hlůšková zatím nepustila.

Související obsah

​Z fotografií na instagramu je patrné, že si život v Česku užívá plnými doušky. Náladu jí zatím nedokázaly zkazit ani odsuzující komentáře, které se pod příspěvky sem tam objeví.

"Hlavně, že máš rypák nahoru, co? Penízky se jenom sypou. Jen tak dál," napsal jí do komentářů pod fotkou, jak spokojeně obědvá, člověk s přezdívkou horky_lubos. "Lubošu, máš horkou hlavu, běž si ji zchladit," vzkázala mu Tereza.

Tereza Hlůšková je v Česku. Na cestě z Pákistánu jí asistovaly české úřady (4/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz