Zajímavosti

Už to nevydrželi. Agáta se Soukupem ukázali, co spolu nejradši dělají

Už to nevydrželi. Agáta se Soukupem ukázali, co spolu nejradši dělají
Agáta Hanychová Zdroj: Profimedia

Všichni si zpočátku mysleli, že si Agáta Hanychová s Jaromírem Soukupem dělají ohledně randění legraci. Slavná dvojice ale každý den dokazuje, že svůj vztah bere vážně. Pochlubili se snímkem z romantického večera na šlapadle v centru Prahy a fanoušci se na jejich zamilované pohledy nemohou vynadívat.

Tokají spolu jako dva puberťáci. A navíc se ukazuje, že Jaromír Soukup je romantik tělem i duší. Agátu Hanychovou vzal na romantickou projížďku šlapadlem kolem pražského Střeleckého ostrova a přichystal si pro ni i jedno překvapení.

"Šlapadlo je druh vodního plavidla, které je poháněno lidskou silou pomocí šlapadel. No a s Agátou se nám šlape dobře," napsal Soukup k zamilované fotce na instagramu. A nezapomněl ani na hashtag láska.

Související obsah

Po vylodění si dvojice užila večeři na náplavce na Smetanově nábřeží. "Kytkou to začalo a večer se nese ve stylu," radovala se Hanychová.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Soukup není žádný troškař. Už před týdnem byl s Agátou na luxusní dovolené ve Španělsku. Dokonce se k nim připojila maminka Hanychové Veronika Žilková s nejmladší dcerou Kordulou. Herečka přivezla i Agátiny děti Kryšpína a Miu.

Nový pár kolem vztahu nedělá tajnosti. Soukup ostatně přiznal, že mu pozornost dělá dobře. "Obsadili jsme dvě titulky za sebou, asi budou i další. Zbourali jsme internety a noviny. Volalo mi snad 200 lidí. Jsem rád, že vás můj vztah zajímá. To svědčí o tom, že vám nejsme lhostejní," prohlásil.

Matka Agáty se rozvádí. Podívejte se na zpověď Veroniky Žilkové:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz