Zajímavosti

Obří šance pro Kate. Vyzkoušela si profesi, po které tajně toužila

Obří šance pro Kate. Vyzkoušela si profesi, po které tajně toužila
Vévodkyně Kate | Zdroj: Profimedia

Vévodkyně Kate Middletonová si zkusila to, po čem vždy toužila. Aspoň na chvíli se stala skutečnou fotografkou. Tuto profesi si vyzkoušela na svém manželovi princi Williamovi a poté pro speciální výroční projekt pořídila několik portrétů vévodkyně Camilly.

Kate a Camilla spojily síly a podílely se na tvorbě jubilejního vydání časopisu Country Life. Právě vévodkyně Camilla je hvězdou obálky jeho nejnovějšího čísla a autorkou jejího nového portrétu byla amatérská královská fotografka – vévodkyně Kate.

Camilla osobně požádala vévodkyni z Cambridge, aby pro ni nafotila sérii portrétů v zahradách Raymill. Ty jsou součástí venkovského sídla ve Wiltshire, které patří Camille, informoval portál Mirror.

Související obsah

"Vévodkyně z Cambridge pořídila naše obrázky na obálce na žádost naší hostující redaktorky, tedy vévodkyně z Cornwallu. S výsledky jsme nemohli být spokojenější. Ve skutečnosti byl soubor obrázků, které Kate pořídila, tak dobrý, že bylo těžké zvolit jen tři, z nichž vévodkyně z Cornwallu poté vybírala," řekla editorka časopisu Country Life Paula Lesterová.

Titulní obrázek manželky prince Charlese je velmi uvolněný. Usměvavá vévodkyně Camilla sedí na lavičce v modro-bílých květinových šatech a modrém svetru a v rukou drží květináč plný pelargonií, které jsou připravené k přesazení. Na dalších fotografiích se prochází po zahradách.

Související obsah

"Jsme nadšení, že naší hostující redaktorku, tedy vévodkyni Camillu, zachytila vévodkyně z Cambridge tak velkolepě. Je nám velkou ctí, že vybraly právě náš časopis, aby tuto krásnou fotografii zveřejnil jako první," řekl Mark Hedges, šéfredaktor časopisu Country Life.

"Fotografie jsou skvělé a rádi bychom vévodkyni z Cambridge nabídli další zakázku!" dodal Hedges a pochválil Kate za její profesionalitu. 

Související obsah

Manželka prince Williama je do fotografování zapálená již dlouho. Pravidelně zveřejňuje snímky svých dětí u příležitosti jejich narozenin, a navíc je patronkou Královské společnosti fotografů.

Podívejte se, jak si vévodkyně Kate zkusila pilotovat:

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz