Zajímavosti

Velká bitka ve Výměně: Věčně opilý Péťa rozbil o náhradní ženu několik vajec

V emotivním díle Výměny manželek tentokrát uvidíte dvě velmi podobné rodiny. Dokáže se energická Jana vypořádat se svérázným Ostravanem Petrem, který bez alkoholu nedá ani ránu? A jak si poradí Renata v malém bytě uprostřed rušné Prahy? Sledujte ve středu večer na TV Nova.

V reprízovaném díle z 12. série Výměny manželek diváci poznají Renatu (48), Petra (40), malého Patrika (7) a Alenu (12) z domečku na kraji Ostravy. Rodinu do pořadu přihlásil Petr, když byl zrovna opilý. Přestože jsou spolu manželé zatím jen dva a půl roku, Renatu rozčiluje Petrovo pití a doufá, že s tím přestane.

Druhá rodina žije v pražských Strašnicích. Tvoří ji Jana (36), Pepa (35) a Dominik (11). Manželé spolu žijí teprve rok a čtyři měsíce. Jejich vztah nabral rychlý spád, začali spolu po dvou týdnech bydlet a po čtyřech měsících se vzali, brzy však začaly vyvstávat problémy.

"Jsme žárliví oba. A já teda hodně. Pepča má z minulosti jakési kamarádky, se kterými si občas napíše. Na můj vkus si s nimi píše často a s hodně kamarádkami. A já jsem prostě žárlivá," říká Jana o problémech, které dokonce vyvrcholily žádostí o rozvod.

Související obsah

Jana v náhradní rodině zažívá chvíle jako na houpačce. Povaha obvykle sympatického Péti se změní pokaždé, když se napije alkoholu. Navíc Janu vyděsí jeho trestanecká minulost. "Páchal jsem trestnou činnost. Okrádal jsem lidi, prostě jsem dostal školu ulice. Normálně jsem vykradl byt třeba, odvezl auto a zapadl katr. Husina mi naskočila, když mi řekli, že jdu do Valdic," šokoval Petr svou náhradní manželku, která mu chce s problémem s alkoholem pomoct.

Tento díl sledujte ve středu večer na TV Nova, celou 12. sérii můžete zhlédnout na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz