Zajímavosti

Natáčení druhé řady Pana profesora je u konce. Těšte se na nové hrdiny

Poslední klapka druhé série oblíbeného seriálu Pan profesor je za námi. Na výsledek se diváci mohou těšit už na podzim tohoto roku. V pokračování se objeví Vojta Dyk, Beáta Kaňoková nebo Martin Pechlát, které už znáte coby kantory. Učitelský sbor ale doplní i nováčci.

Představitelé průvodců středoškolským životem nám prozradili, jak se jim líbilo natáčení druhé řady.

"Těšila jsem se, protože už z první série jsme měli hezké zkušenosti a krásné vzpomínky na natáčení, takže jsme se strašně těšili všichni, protože jsme taková dobrá parta," uvedla Beáta Kaňoková.

"Druhé řady, to je jako vklouznout do starých bot, je to pokračování první řady. A je to takový návrat domů," raduje se Martin Pechlát.

Související obsah

Mít profesora, jako je Marek Vlček, by si přála spousta z nás. Jeho představitel i další herci zavzpomínali na své idoly a prozradili, odkud čerpali inspiraci.

"Měl jsem takového profesora Milana, který byl podobného ražení. Nebyl to ten typ úplně šíleného profesora, ale opravdu přátelského přístupu k těm studentům. V tu chvíli to byl vzor lidství, ne profesorství, ale v životě jsem měl hodně takových lidí, kteří mě ovlivnili," rozpovídal se Vojta Dyk.

"Myslím, že v rodině jsem měla spousty inspirativních lidí, kterých jsem si vážila a vážím. A babička moje, která není už bohužel mezi námi, tak to byla moje velká inspirace, byla učitelka na gymplu a ona byla úžasný člověk," připojila Kaňoková.

Související obsah

Kromě stálic se ve druhé řadě seriálu můžete těšit i na novou profesorku Evu, kterou ztvární Berenika Kohoutová. "Moje postava je hodně přímá a má velký smysl pro spravedlnost, je hodně ekologicky zaměřená. Docela toho svého Pavla sekýruje, ale láskyplně," popsala.

A jak Berenika zapadla mezi už sehrané herecké kolegy? "Bylo to jako všechny ostatní dny moc fajn. A já jsem měla tu čest, že jsem měla úplně poslední klapku. Já jsem tam byla úplně sama v posledním obraze," uzavřela Kohoutová.

Lucie Piedová, drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz