Zahraničí

Expertka na řeč těla: Kate a William používají na veřejnosti tajné signály

Expertka na řeč těla: Kate a William používají na veřejnosti tajné signály
Kate a William | Zdroj: Profimedia

Princ William a jeho manželka Kate vypadají jako pár snů. Na veřejnosti se pořád usmívají, tváří se spokojeně a nedávají najevo žádné spory. Expertka si nyní všimla několika tajných signálů, kterými spolu manželé komunikují.

Expertka na řeč těla si během tenisového zápasu na Wimbledonu všimla nepatrných signálů, kterými spolu královský pár komunikuje na veřejnosti. Vyplývá z toho, že i po 11 letech manželství je dvojice stále zamilovaná. "Ať už je to sluníčkem, jahodami, nebo tenisem, tak Wimbledon v Kate a Williamovi odhaluje jejich zábavnou a flirtující povahu," popsala expertka Judi Jamesová.

Kate a William během zápasu navzájem vyslali několik jemných signálů, kterými si prokazovali vzájemný obdiv a oddanost. Je z nich patrné, že jejich vztah je stále plný lásky. "Kate si upravovala vlasy o něco přehnaněji než obvykle a její pohledy na Williama byly jasným vyznáním lásky," uvedla Jamesová dle britského webu The Sun.

Související obsah

​Také princ má podle Jamesové svůj způsob, jak ukázat, co ke své ženě cítí. "Williamova odpověď byla důmyslná, ale výmluvná. Když vycenil zuby v úsměvu, tak jeho horní ret se svraštil a zkroutil, čímž se v rozích horního rtu vytvořily typické důlky," popsala expertka. "Tenhle trochu stydlivý signál prozrazuje společné flirtování a humor mezi Williamem a Kate," dodala.

Vzájemná přitažlivost manželů se projevuje i v tzv. zrcadlové řeči těla. Když emoce prožívá jeden z nich, tak je brzy začne prožívat i ten druhý. "Jejich čím dál více zrcadlená řeč těla byla vidět, když propadali vzrušení ze zápasu. Když Kate zalapala po dechu a gestikulovala, tak se William rychle přidal k jejím gestům vzrušení a začal si kousat nehty," uvedla expertka.

Princ William nedávno oslavil 40. narozeniny. Podívejte se na reportáž:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz