Zajímavosti

Zagorová po těžkém kolapsu: Potřebuje transfuze a přiznala velký strach

Zagorová po těžkém kolapsu: Potřebuje transfuze a přiznala velký strach
Zpěvačka Hana Zagorová Zdroj: Profimedia

Po květnovém kolapsu se zpěvačka Hana Zagorová stále neobejde bez transfuzí. Už je jí ale lépe, a dokonce s manželem Štefanem Margitou přemýšlí o dovolené ve Španělsku. Nad tou ale visí hodně otazníků. Zagorová totiž přiznala, že má po nemoci strach chodit mezi lidi.

Zdravotními problémy těžce zkoušená Hana Zagorová už má zase obrovskou chuť do života. Její manžel Štefan Margita se o ni vzorně stará a zpěvaččin stav se každým dnem zlepšuje. Řekla to deníku Blesk.

"Je mi opravdu o dost líp. Musím to zaklepat. Teď, co nebyla ta vedra, jsme chodili se Štefanem dokonce okolo domu i na procházky. Chodit mezi lidi a přijímat doma návštěvy se ale kvůli nákaze ještě bojím," přiznala Zagorová.

Související obsah

Se životní láskou by chtěla na dovolenou do španělské Malagy. Do prosluněného města, kde vlastní menší byt, plánují vyrazit koncem srpna nebo v září. Cestu by si ale Zagorová nechala schválit od lékaře 

Neobejde se bez transfuzí

"Museli bychom se dohodnout na transfuzích, které stále potřebuji. Naštěstí jsou dobré letecké spoje, takže bych mohla na otočku kvůli transfuzi do Prahy přiletět a zase zpátky odletět," pokračovala zpěvačka.

Zagorová loni zápolila s postcovidovým syndromem a kvůli komplikacím už zrušila desítky koncertů. Květnový kolaps měl souviset s poruchou krvetvorby, která legendu české pop music dlouhodobě sužuje.

Zagorová se ukázala před kamerou. Po nemoci je pohublá a zesláblá (05/2022):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz