Zajímavosti

Agáta Hanychová se cítí příšerně. Může za to Jaromír Soukup

Agáta Hanychová se cítí příšerně. Může za to Jaromír Soukup
Agáta Hanychová Zdroj: profimedia.cz

Agáta Hanychová zveřejnila další nádherné fotky s přítelem Jaromírem Soukupem, kde pár přímo září štěstím a láskou. Jenže tentokrát nešlo focení tak hladce, jak by si modelka představovala. Při focení, jak svěřila redakci TN.cz, nejspíš nastydla, a tak se necítí úplně fit.

S českým showbyznysem stále mává zpráva o novém páru. Agáta Hanychová a Jaromír Soukup už se s láskou vůbec netají a zanedlouho je čeká další společná dovolená, kterou si užijí bok po boku. Tentokrát ale bez Agátiných dětí, které jsou u svých tatínků.

Jenže modelce teď není nejlépe, jak se svěřila na svém instagramu. "Odjely mi děti a já jsem ulehla s chřipkou," řekla fanouškům. Na videu ležela v posteli. Agátě by nemoc mohla znepříjemnit dovolenou, na kterou se chystá.

Související obsah

​Naštěstí to prý vůbec není tak zlé, jak by se mohlo zdát. "Mám rýmu a kašel, jen jsem lehce nastydla, není to nic vážného," prozradila TN.cz s tím, že se pravděpodobně nachladila při focení romantických fotek s Jaromírem Soukupem. Na nových snímcích z nich štěstí sálá na míle daleko.

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup Zdroj: Se svolením Agáty Hanychové

Několik dní odpočinku daleko od Prahy si Agáta se Soukupem chystá dopřát už v pátek. "Dneska si poležím u Výměny manželek a zítra poletím na dovolenou," uzavřela natěšená Agáta s tím, že jí nachlazení rozhodně plány nepřekazí. Jejímu zdravotnímu stavu mohla přispět prý i klimatizace.

Veronika Žilková dala Stropnickému zásadní slib. Týká se jeho milenky:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz