Zajímavosti

Dara Rolins se konečně dočkala: Nedvěd se rozhoupal k velkému kroku

Dara Rolins se konečně dočkala: Nedvěd se rozhoupal k velkému kroku
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Oblíbená zpěvačka Dara Rolins už několik měsíců randí se slavným fotbalistou Pavlem Nedvědem. A přestože ona bydlí v Praze a sportovec v italském Turíně, je to láska jako trám, kterou taková vzdálenost neohrozí. Nedvěd se dokonce před pár dny odhodlal k zásadnímu kroku, na nějž Dara dlouho čekala.

Když se dva milují, vždy musí zákonitě přijít chvíle, kdy vztah posunou na další úroveň a svou polovičku představí příbuzným a přátelům. A přesně toho se tento týden po několikaměsíčním randění s Pavlem Nedvědem dočkala Dara Rolins.

Celosvětově známý fotbalista se odhodlal a zpěvačku seznámil se svými rodiči. "Pavel mě přijel vyzvednout s tím, že je to jen hodinka do jeho rodné vesnice, která se jmenuje Skalná, kde se narodil a kde žije jeho rodina, tak jsme spojili příjemné s užitečným," prozradila Dara slovenskému listu Nový Čas.

Související obsah

​Nemůže tak být jediné pochyby, že to Nedvěd s hvězdou česko-slovenské pop music myslí vážně. Dokonce u Nedvědových přespala. "Strávili jsme tam noc, dali jsme si večeři u nich na zahradě, grilovali jsme a bylo to velmi příjemné, takže už se známe všichni se všemi," doplnila.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Nedvěd je pro Daru po Rytmusovi, který se s ní na jaře 2017 po sedmiletém vztahu rozešel, první vážnou známostí. K veselce se sice zatím zřejmě neschyluje, ale vše nasvědčuje tomu, že i to se jednoho dne stane.

Dara Rolins otevřeně řekla, jestli by dceru přihlásila do soutěže krásy:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz