Domácí

Auto se na mokré cestě srazilo s dodávkou. Sedm lidí je zraněných

Auto se na mokré cestě srazilo s dodávkou. Sedm lidí je zraněných
Ilustrační foto | Zdroj: Štěpán Filip / TN.cz

Na silnici mezi Dražůvkami a Archlebovem na Hodonínsku se v noci na neděli srazilo osobní auto s dodávkou. Podle policistů řidič osobního auta na mokré cestě nezvládl řízení. Po nehodě se sedm lidí zranilo, z toho jeden těžce.

"Řidič osobního vozidla podle všeho nepřizpůsobil na mokré silnici rychlost. Vjel do příkopu, kde narazil do betonového sloupku, který jej odrazil zpátky na cestu. Tam se s dodávkou srazil," informoval v neděli policejní mluvčí Petr Vala. Nehoda se stala na silnici první třídy mezi Dražůvkami a Archlebovem na Hodonínsku. "Několik lidí je zraněných," dodal Vala.

To potvrdila i mluvčí záchranky Barbora Truksová Zuchová. "Sedm lidí je po nehodě zraněných. Šest má lehká až středně těžká zranění a převezli jsme je do kyjovské nemocnice," sdělila. "Jednoho člověka jsme v kritickém stavu převezli na urgentní příjem v nemocnici v Brně-Bohunicích. Byl ale při vědomí," dodala ke stavu sedmého zraněného.

Související obsah

U řidiče dodávky dechová zkouška policistů vyloučila řízení pod vlivem alkoholu. Řidič osobního auta, který nehodu podle policistů zřejmě způsobil, nebyl schopný se zkoušce vzhledem ke zdravotnímu stavu podrobit.

"Byl u něj nařízen odběr krve," uvedl Vala. Policisté budou nehodu dále vyšetřovat.

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz