Zajímavosti

Tahle kráska z Love Islandu si konečně našla lásku. Čekala na ni deset let

Tess z Love Islandu je konečně šťastná. Pořídila si štěňátko a potvrzuje rčení, že pes je nejlepším přítelem člověka. Zmínila, že na čtyřnohého parťáka čekala celých deset let a nyní se konečně dočkala.

Láska může k člověku přijít v různých formách. Tess z Love Islandu si na ostrově lásku nenašla, ale nyní si ji užívá plnými doušky. Pořídila si totiž psa a dle svých slov je nyní šťastná.

Po pejskovi toužila skoro polovinu svého života. "Celých deset let jsem na tebe čekala, na tuhle jedinečnou dušičku a životní parťačku. Jsem zamilovaná až po uši," napsala na svůj instagram o fence československého vlčáka, která nese jméno Kaira.

Související obsah

​Tess štěstím jenom září. "Je to v podstatě jen pár dní, co mi každé ráno pochoduješ po hlavě, a já už si bez tebe nedokážu představit život. Díky tobě jsem plně přítomná v každičkém okamžiku a čas mi plyne úplně jinak," říká šťastná Tereza Lojkásková.

Tess si teď užívá hromadu lásky se svým čtyřnohým mazlíčkem, na tu partnerskou ale stále čeká. Nedávno byla na dovolené v Maroku, podle fotek to ale vypadá, že tam nebyla sama. Třeba se něco rýsuje...

Vilda z Love Islandu ukázal, jak se umí hýbat. Jeho tanec v soutěži bere dech:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz