Domácí

Velký požár na okraji Prahy. V Běchovicích hořel autoservis

K požáru v pražských Běchovicích vyjížděli ve středu odpoledne hasiči. Okolo druhé hodiny tam začal hořet autoservis. Velké riziko představovaly zejména tlakové lahve, které se v objektu nacházely, nikdo se však při požáru nezranil.

Běchovice na okraji Prahy se ve středu zahalily do štiplavého dýmu. V tamním autoservisu totiž vypukl rozsáhlý požár. Na místo vyjelo několik jednotek hasičů z Prahy. Požár však nebyl jediným nebezpečím, které Běchovicím hrozilo.

V hořícím autoservisu se totiž nacházely tlakové lahve. "V požárem zasaženém objektu jsou tlakové lahve. Na uhašení jsme použili několik vodních proudů," vysvětlil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Související obsah

​Výbuch lahví se však naštěstí nekonal. Hasičům se je podařilo najít a zchladit. Zhruba po půl hodině bylo po požáru. V současnosti tak už hasiči pouze hledají a dohašují poslední skrytá ohniska. Oblast také zajistili, aby uchránili obyvatele města před zplodinami. 

Na místě zasahovaly také dvě jednotky zdravotnické záchranné služby společně s inspektorem a speciálním vozem Fénix. "Naštěstí jsme tam byli pouze preventivně. Nikdo se při požáru nezranil, ale pro všechny případy na místě stále vyčkáváme," uvedla mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová.

Na záběry ze zásahu se můžete podívat zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz