Zajímavosti

Velké drama po Výměně manželek: Rodině z Norska vyhrožovali sociálkou

Středeční reprízovaný díl Výměny manželek byl vcelku poklidný, ale po odvysílání přišlo pro jednu z rodin menší drama. Vendula se prý setkala i s výhrůžkami norskou sociálkou. Rodiny se o tom, jak žijí nyní a co se tehdy stalo, svěřily v rozhovoru.

Oba manželské páry zůstaly po Výměně spolu. "Pořád jsme s manželem spolu spokojení, když je hezky, tak razíme do hor. Jinak se toho u nás moc nezměnilo," říká Vendula, která s manželem žije v Norsku. Ani u Markéty doma se nekonají velké změny. "Jen se zlepšily moje vařící schopností. Vařím já, ale teď už chodím do práce," nastínila.

Obě rodiny jsou prý zadobře, ale po odvysílání se objevily neshody. "Po odvysílání proběhlo pár failů z jejich strany. Ne přímo od Tomáše a Markéty, ale od jejich známých a příbuzných vlastně proběhlo burcování národa, aby nás nahlásili na sociálku. Šlo o moje dítě, vyhrožovat sociálkou, a to ke všemu tou norskou, to bylo přes čáru," svěřila se Vendula.

Související obsah

​Přesto s odstupem času přiznává, že její syn se ve Výměně úplně předpisově nechoval. "Narovinu v té Výměně byl za spratka. Ale co se týče počítače, tak vzhledem k tomu, že přijdu ve čtyři hodiny z práce, musím dojít se psem, připravit večeři, trochu poklidit a až pak mám čas věnovat se dítěti, tak počítač u nás funguje občas jako chůva," přiznala nyní. 

Jeho prioritou jsme my, ne dezinfekce! Podívejte se, jak Markéta z Výměny brání manžela:

Tomáš v pořadu řekl, že na prvním místě je pro něj dezinfekce a Markéta až na druhém. Ta ho ale brání, že to tak nemyslel. "On mluvil o úklidu, takže dezinfekce je na prvním místě při úklidu, jinak jsme samozřejmě na prvním místě my," míní Markéta.

Související obsah

​Podle ní byla Výměna poklidná. "S Vlastou bylo všechno v pohodě, každý jsme měli ale jiný názor na výchovu. Melíšek byl na jednu stranu hodný, akorát měli trochu jinou výchovu. Vendula s malým také trávila čas, nevím, proč na kamery tvrdila, že je s ním jen Tomáš," rozčiluje se Markéta.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz