Zajímavosti

Po Výměně přišly dva rozvody. Náhradní manželé Péťa a Jana začali nový vztah

Středeční reprízovaný díl Výměny manželek přinesl spoustu emocí. Oba páry spolu žily krátce a řešily mnoho problémů. Péťa z Ostravy byl věčně opilý, ale slíbil, že s pitím přestane. Naproti tomu odevzdaný Pepa řešil Janinu přemrštěnou žárlivost. Obě rodiny se však po Výměně rozpadly, podívejte se proč.

Reprízovaná Výměna manželek působila velmi pohodově a náhradní páry si spolu užily spoustu úsměvných i emotivních momentů. Poté, co se manželky vrátily zpět ke svým rodinám, obě manželství se rozpadla. Rozchod Pepy a Jany přišel jen pár měsíců po natáčení, Péťa s Renatou se rozešli letos v květnu.

"My už spolu nejsme. Petr začal dělat v Mladé Boleslavi, no a tam si našel přítelkyni. Takže nás odloučila jeho práce, protože byl daleko. Byl tam sám, tak asi někoho potřeboval, proto si našel jinou," svěřila se Renata s tím, jak ji manžel v květnu opustil kvůli nové partnerce.

Související obsah

I přesto na Výměnu Renata ráda vzpomíná a nelituje, že do natáčení šla. V kontaktu s druhou rodinou však není. "Kdybychom chtěli, tak na sebe telefon máme, ale já jsem pořád v práci nebo pracuju na zahradě," řekla.

Krátce po natáčení Výměny se rozešli i druzí manželé. "Po Výměně to bylo takové zajímavé, s manželem jsme se ještě chvíli stýkali, no a potom se naše cesty rozešly definitivně. A už nejsme vůbec v kontaktu. Asi nemáme ani kamarádský vztah, takže se nijak nekontaktujeme," podotkla Jana o konci vztahu s Pepou.

Související obsah

"Já jsem měla nový vztah, což manžel úplně nebral. Nedělalo mu to dobře a nechtěl se s tím smířit, takže proto náš rádoby dobrý vztah po manželství vygradoval a byl hodně špatný. Je mnohem lepší, že se vůbec nevidíme a nekontaktujeme," popsala Jana současný vztah s Pepou.

S kým však Jana dlouho udržovala kontakt, je Renatin teď už bývalý manžel Petr. "Péťa mi občas zavolal a někdy jsme si napsali, což trvalo asi rok nebo dva. Když změnil zaměstnání, tak mi dával vědět, že by se ukázal v Praze, ale nakonec to vyprchalo," svěřila se Jana.

Na otázku, zda věděla, že se Petr s Renatou rozešli, reagovala Jana velmi překvapeně. "Prosím? To vůbec nevím. Upřímně, Péťa říkal, že měli nějaké problémy, které nastaly po Výměně, ale že se rozešli, vůbec nevím," zakončila šokovaná Jana.

Rozešli se teď v květnu! Kdo zasáhl do vztahu Renaty a Petra z Výměny?

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz