Domácí

Na Liberecku se srazila dvě osobní auta. Nehoda si vyžádala čtyři zraněné

Na Liberecku se srazila dvě osobní auta. Nehoda si vyžádala čtyři zraněné
Ve Vlčetíně se srazila dvě osobní auta Zdroj: HZS Libereckého kraje

Ve Vlčetíně na Liberecku se ve čtvrtek ráno srazila dvě osobní auta. Na místo vyjížděly všechny složky integrovaného záchranného systému včetně záchranářů, kteří odváželi do nemocnice čtyři zraněné.

Čtyři zraněné si vyžádala dopravní nehoda, která se stala ve čtvrtek před sedmou hodinou ráno ve Vlčetíně na Liberecku. Po srážce dvou osobních aut jedno vozidlo skončilo na boku, zatímco druhé sjelo mimo silnici.

​Policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová potvrdila, že policie vyjížděla k nehodě. "Uprostřed obce chtěla řidička fordu odbočit a srazila se s protijedoucím vozidlem značky Porsche. Okolnosti a míru zavinění policie zjišťuje," sdělila redakci TN.cz.

Související obsah

Při nehodě se podle ní zranili oba řidiči a dva spolujezdci z porsche. Zraněné pacienty si převzali záchranáři, kteří je po ošetření převezli do nemocnice. Oběma řidičům policie provedla dechovou zkoušku na alkohol, která dopadla negativně.

Na místě zasahovali i hasiči. "Provedli jsme protipožární opatření, zasypání uniklých pohonných hmot a zajištění místa nehody," informovali.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz