Zajímavosti

Voyo spustilo žhavou novinku. Nyní si můžete filmy a pořady z portálu stahovat

Voyo spustilo žhavou novinku. Nyní si můžete filmy a pořady z portálu stahovat
Minisérie Iveta | Zdroj: TN LIVE

Voyo spustilo pro zařízení s Androidem novou funkci, a to stažení vybraného obsahu. Nyní tak budou předplatitelé moct sledovat oblíbené seriály a filmy z nabídky Voyo i ve chvílích, kdy nebudou připojeni k internetu.

Novinka na Voyo. Nyní je na zařízeních s operačním systémem Android funkce stažení vybraného obsahu. Lidé tak můžou sledovat své oblíbené seriály a filmy z nabídky Voyo i ve chvílích, kdy jejich zařízení není připojeno k internetu, například během letů na dovolenou.

Na zařízeních s operačním systémem Android je tak nyní možné stáhnout většinu titulů z produkce TV Nova, mezi které patří například divácky oblíbené seriály Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice, Specialisté, reality show MasterChef a Survivor a také minisérie z produkce Voyo Originál, jako jsou Jitřní záře, Případ Roubal, Guru, Národní házená nebo Iveta. Zároveň je možné stáhnout například vybrané české a zahraniční filmy a seriály, včetně široké nabídky dětského obsahu.

Související obsah

​Pustit si tímto novým způsobem teď můžete i hranou reality show Praha – den & noc, která odstartovala na Voyo začátkem letních prázdnin. Ta přináší příběh party mladých lidí, kteří hledají lásku, štěstí i sebe sama. Spojilo je společné bydlení v centru Prahy a touha užívat si života plnými doušky.

Vyzkoušejte novou funkci už nyní na Voyo.

Podívejte se na trailer k minisérii Iveta:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz