Zajímavosti

Unikátní pořad v Česku. Žhavá novinka letošních prázdnin startuje na TV Nova

Na obrazovky Nova Fun v pondělí konečně dorazí úplně nový formát. Hraná reality show Praha – den & noc přináší osudy party mladých lidí, kteří hledají lásku, štěstí i sebe sama dnem a nocí. Spojuje je společné bydlení nedaleko Václaváku, chuť bavit se a užívat si života plnými doušky. Sledujte od pondělí každý všední den na Nova Fun ve 21:40 a o týden dříve na Voyo.

Do Prahy si přišli splnit své sny, nejde to ale tak lehce. Do nejrozjetější party ve městě patří hasič a začínající fotograf Marek, blonďatá sexy dračice a barmanka Leyla, pohodářský partyboy Olda, ambiciózní, ale lehce naivní influencerka Sofi, temperamentní a spolehlivá Aňa a o něco starší Joe, majitel bytu v centru Prahy, ve kterém všichni společně bydlí.

V poutavé novince Praha – den & noc odkryjí všichni zúčastnění divákům své touhy, úspěchy i neúspěchy a také tajemství. Diváci je poznají ve chvíli, kdy za expřítelem Markem přijede z Ostravy atraktivní tmavovláska Míša, která chce v Praze prorazit coby herečka.

Související obsah

​Míša doufá, že u Marka bude ze začátku bydlet, ale právě to má malý háček. Marek jí slíbil něco, o čem sám nerozhoduje. Navíc není jediná, kdo má o poslední volný pokoj v bytě zájem. A aby toho nebylo málo, je od první chvíle, co se v bytě objeví, trnem v oku Leyle, která by Marka ráda sbalila.

"Natáčí se denně v Praze, a to za plného provozu. Vstupujeme přímo do reality, jeden den natáčení je jeden den života hlavních aktérů," dodává kreativní producent projektu Praha – den & noc Vítek Pokorný.

Hned od prvního dílu se začne odvíjet love story mezi Míšou a Markem, do níž všemožně zasahuje Leyla. Budete svědky i toho, jak dcera Joea uteče z domova, a sledovat budete i osudy Sofi, Oldy, Ani a jejich přátel i lásek.

Praha – den & noc startuje na Nova Fun už v pondělí 11. července! S partou mladých lidí se zde diváci budou potkávat vždy od pondělí do pátku ve 21:40. Epizody jsou také vždy o týden v předstihu ke zhlédnutí na Voyo.

Podívejte se na rozhovor s tvůrci pořadu Praha - den & noc ve Snídani s Novou:

​Podívejte se reportáž z Televizních novin:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz