Zajímavosti

Grossová se ukázala se známým youtuberem. Fotkou pobláznila fanoušky

Grossová se ukázala se známým youtuberem. Fotkou pobláznila fanoušky
Zpěvačka Natálie Grossová | Zdroj: Profimedia

Mladší dcera zesnulého bývalého premiéra Stanislava Grosse (†45) Natálie má necelý měsíc po rozchodu s operním pěvcem Danielem Matouškem (20). Na instagramu se však objevila v objetí influencera a youtubera Adama Kajumiho (23).

Natálie Grossová (19) se ve čtvrtek se svou sestrou Denisou (23) a přáteli vydala na večírek. Po pár hodinách známý influencer Adam Kajumi na instagramu zveřejnil fotku, kde se s Grossovou objímá na terase pražského klubu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Adam Kajumi ? (@adamkajumi)

Ruku v ruce se Grossová s Kajumim vyfotila necelý měsíc po rozchodu s operním pěvcem Danielem Matouškem, kterého poznala díky muzikálu Čarodějka. V době, kdy Natálie fotku přidala, byl Matoušek podle instagramu se svou sestrou na Karlštejně.

Související obsah

Fanoušci byli překvapeni a v komentářích se ptali, jestli spolu chodí. "Adame, to je tvoje holka?” ozvala se uživatelka Ivana. “Sluší vám to spolu,” napsala Nikol.

Adam Kajumi je český influencer a hudebník. Tvoří internetová videa na hudební platformě TikTok, kde ho sleduje přes milion lidí. Na platformě YouTube má přes 103 tisíc odběratelů.

Podívejte se na rozhovor s Natálií Grossovou v pořadu TALK! (8/2021):

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz