Zajímavosti

Zamilovaná Dara Rolins láskou jen kvete. Takto s Nedvědem oslavili první výročí

Zamilovaná Dara Rolins láskou jen kvete. Takto s Nedvědem oslavili první výročí
Zpěvačka Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins si užívá dovolenou na Sardinii se svým přítelem Pavlem Nedvědem. Právě tam spolu oslavili také své první výročí. Od jejich prvního rande totiž uplynul už jeden rok.

Romantiky si Dara v posledních dnech užívá plnými doušky. Tráví je totiž se svým miláčkem na dovolené. Společně strávené chvíle si tak oba náležitě vychutnávají. Fanouškům se navíc zpěvačka pochlubila s jedním důležitým milníkem. S Pavlem Nedvědem oslavili své první výročí.

"Dnes je to přesně rok, co jsme si spolu dali naši první kávu na Lago di Garda," uvedla v sobotu Dara na svém instagramu. Dvojice strávila onen velký den na lodi a nechybělo ani šampaňské.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Z dovolené na Sardinii má Dara ohromnou radost. "Jasně, že si to užíváme, protože se nám povedlo skloubit v diáři pár dní, kdy máme oba volno. Já jsem tady byla o pár dní dřív, protože měl Pavel ještě nějakou práci v Turíně, teď přiletěl za mnou a jsme tu spolu," svěřila se zpěvačka redakci TN.cz.

Fanoušci z Dařiných příspěvků na sociálních sítích doslova šílí. Díky vztahu s Nedvědem totiž Rolins jen kvete. "Darinečko, užívej. Jste spolu krásní," napsala jí jedna z fanynek. "Přeji ti to. Zasloužíš si to," přidala se další.

Související obsah

Klidné léto však zpěvačku rozhodně nečeká. Na programu má například cestu do Ameriky nebo účast na tanečním kempu v Dolním Kubíně, kde bude s dětmi točit klip.

Dara natočila s Nedvědem pikantní video. Podívejte se:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz