Co nás čeká

Horoskop na středu 20. července: Hvězdy vám chystají úspěšný den

Horoskop na středu 20. července: Hvězdy vám chystají úspěšný den
Ilustrační snímek Zdroj: Getty Images

Slunce je dnes v opozici s Plutem, a dnešní den tak může mít vliv na budoucí události. Nepodceňujte náznaky nových nabídek či nenápadné návrhy svých přátel a známých. Jste dnes nabití energií, díky níž umíte zabrat a vydělat peníze.

Beran

Snažte se dnes soustředit hlavně na sféru obchodování nebo styk s lidmi, kteří mají obchod v malíčku. Vy, kteří působíte v pracovním poměru, máte nakročeno ke zvýšení mzdy a různým finančním výhodám. Podnikatelům se pak otevírají zcela nové cesty.

Býk    

Nechybí vám dnes energie do vydělávání peněz a celkově je viditelný živější tok financí. Sice vám přináší radost, ale jakmile cítíte více peněz, uvolní vám to zábrany k utrácení. Sice si to můžete dovolit, ale neutrácejte zbytečně.

Blíženci          

Rozhodně byste si dnes měli vymezit co nejvíce času na své koníčky a užívání si radovánek. Léto přeje zábavě a i po práci byste si měli vyjít na oblíbený nápoj nebo procházku. Veškeré renovace a rozsáhlé práce ale důsledně nyní pověste na hřebík!

Rak    

Slunce je dnes v opozici s Plutem, a tak nastává důležitý den, který může mít vliv na budoucí události. Nepodceňujte náznaky nových nabídek či nenápadné návrhy svých přátel a známých, které mohou posunout váš profesní život nečekaným směrem.

MĚSÍČNÍ HOROSKOP NA SRPEN!
Zajímá vás, na co se můžete v příštím měsíci těšit? Zjistěte to již nyní a čtěte HNED!

Lev     

Dnes jde všechno jako po másle, zejména dopoledne. Odpoledne na vás asi ale zřejmě padne únava a pomalu se vám přestane chtít pracovat. Nepřemáhejte se a udělejte si na chvilku volno nebo se odreagujte u kávičky. Uklidníte se a zase vše půjde skvěle.

Panna 

Od rána vás dnes napadají hříšné myšlenky, a hvězdy nabádají dokonce k bezuzdnému řádění. I když nezadaní, kteří ještě nemají v úmyslu se příliš vázat, asi pookřejí, zadaní by měli zpozornět. Touha po flirtu by vás mohla přivést do svízelné situace!

Váhy  

Nastal vhodný den pro jednání s právníky, úřady a bankovními ústavy, pokud tedy máte něco takového už dlouho v plánu, více to neodkládejte. Daří se vám dobře formulovat myšlenky a vnímat a chápat odborné výrazy, takže vaše jednání budou úspěšná.

Štír     

Slunce v opozici s Plutem se na vás tváří uvolněně, tudíž lze předpokládat bezproblémové finanční dění a větší možnosti k zisku. Jste nabiti patřičnou energií, díky které umíte zabrat a vydělat peníze. Nejlepší zdroje zisku teď pramení ze zahraničí.

MAGICKÝ TAROT LÁSKY
Personalizovaný výklad kartářkou! Sami si vytáhněte karty! Tarot vám řekne vše o vašem milostném životě!

Střelec

Dnes vás v prstech svrbí peněženka a může se stát, že vás přepadne nákupní horečka. Pokud se tak stane, snažte se vybírat to, co opravdu potřebujete. Jupiter nad vámi sice drží ve financích ochrannou ruku, ale Venuše je ve své rozmařilosti rychlejší.

Kozoroh         

Probudili jste se do svého šťastného dne, milí Kozorozi! Dnes si můžete dělat, co chcete, protože vše se vám podaří na jedničku. Na své okolí působíte mile a bezprostředně, takže vyloučena nejsou ani zajímavá setkání a seznámení s okouzlujícími lidmi.

Vodnář          

Dnes se můžete skvěle vyřádit! Šperkujte své království estetickými vychytávkami, uměleckými artefakty, tapetujte nebo třeba malujte. Nový kabátek vaší domácnosti bude slušet. Objevte letní veselé a pastelové barvy, které k vám vnesou dynamiku.

Ryby  

V zaměstnání dnes můžete zazářit především vy, kteří působíte jako projektanti, finanční poradci, strojní operátoři nebo například odborníci, kteří jsou zaměření na výchovu dětí. Úspěšný den ale dnes čeká každou pracovitou Rybičku, která se nebojí zabrat.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz