Zajímavosti

Manželé vyhráli přes pět a půl miliardy. Chystají cestu kolem světa

Manželé vyhráli přes pět a půl miliardy. Chystají cestu kolem světa
Joe Thwaite a Jess Thwaite Zdroj: Profimedia

Na astronomickou výhru se nyní těší manželé z Velké Británie. Díky tiketu EuroMillions totiž vyhráli v přepočtu 5,6 miliardy korun. Jedná se o největší výhru v Británii.

Britská národní loterie v brzké době vyplatí nejvyšší výhru v historii Velké Británie, napsal deník The Mirror. Šťastnými výherci jsou manželé Joe a Jess Thwaiteovi z Cheltenhamu. Ti se nyní těší na 195 707 000 liber (5,6 miliardy korun).

Podle listu The Sun oslaví manželé svou výhru cestou kolem světa. "Naše děti vždycky mluvily o tom, že pojedou na Havaj. Nyní si tento sen můžeme splnit," říká šťastný pár. Jejich děti si až dosud moc zahraničních výletů neužily. O to velkolepější tato dovolená bude.

Související obsah

Díky výhře se nyní manželé stali bohatšími než například Ozzy Osbourne a jeho manželka Sharone, jejichž majetek se odhaduje na 150 milionů liber (asi 4,3 miliardy korun).

Než manželům Thwaiteovým na účet astronomická částka dorazí, bude muset společnost prověřit, že skutečně nedošlo k žádnému porušení pravidel. U podobně vysokých výher je to totiž běžná praxe.

Šťastlivec z Česka vyhrál v loterii jackpot. S přihlášením nečekal:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz