Domácí

Obří koncert Jiřího Korna nebude. Po třech letech čekání ho zrušili

Obří koncert Jiřího Korna nebude. Po třech letech čekání ho zrušili
Jiří Korn | Zdroj: Profimedia

Legendární zpěvák Jiří Korn velkolepou show v O2 areně nezopakuje. Produkční společnost se rozhodla přidaný koncert, jehož konání o tři roky zbrzdila koronavirová pandemie, úplně zrušit. Prý i kvůli obavám, že by vystoupení nemuselo dosáhnout takové úrovně jako v roce 2019.

Jiří Korn v pražské O2 areně nakonec 22. září nevystoupí. Přidaný koncert k jeho show, kterou si před třemi lety nadělil k 70. narozeninám, produkční společnost nečekaně zrušila.

"Uběhly tři dlouhé, komplikované roky a nikdo z nás nečekal, že by do plánované reprízy mohlo uplynout tolik času. Naše produkční společnost, která stojí za tímto unikátním projektem, bohužel nyní přichází i pro nás se smutnou zprávou," uvedl producent Tomáš Ságl na facebooku.

Důvodem má být nejistota, zda by koncert v plánovaném termínu vůbec proběhl. "Situace v rámci technických, organizačních a smluvních komplikací je rovněž taková, že nelze garantovat realizaci této koncertní show v podobě, kterou měla v roce 2019. Z těchto důvodů a k naší velké lítosti jsme se rozhodli téměř vyprodaný koncert zrušit," pokračoval Ságl.

Související obsah

Jedním dechem popřel spekulace, že za rozhodnutím mohou stát zdravotní potíže. "Pan Korn je určitě nemocný, že? Nebo je v tom něco jiného? Mimo všechny reakce podpory, za které moc dík, a vědomí, že pan Korn se těší dobrému zdraví, mě zaujal vzkaz paní Lídy z Kolína. Lépe bych to neřekl, cituji: ‘No co, ten koncert v roce 2019 byl neskutečný. Asi se ne úplně všichni či vše, jak bylo, zcela sešlo. A pan producent si po 3 letech nemůže dovolit předvést jakkoliv osekaný program. Jo a celé se to postaví, pár z těch mraky účinkujících třeba bude muset najednou těsně před akcí do karantény. A co potom,‘ " uzavřel Ságl.

Lidé, kteří mají lístky, dostanou peníze zpět. "Vstupné bude samozřejmě bez problému vráceno u předprodejců Ticketportal a Ticketmaster od 25. července 2022," slíbil organizátor.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz