Zajímavosti

Oblíbený americký herec je v Praze! Vystoupí po boku slavného kytaristy

Americký herec Johnny Depp je po roce zpátky v Česku. Tentokrát přijel jako speciální host na koncert svého přítele kytaristy Jeffa Becka. Hollywoodská hvězda nebude na pódiu jen tak stát, ale zahraje na kytaru dvě skladby z alba, na kterém se podílela.

V pondělí večer začal koncert rockera Jeffa Becka a Johnnyho Deppa v pražském O2 Universu. "Po rychlé vyprodanosti ve fóru Karlín jsme mohli nabídnout náš prostor a v pondělí přibližně 4 000 diváků uvidí koncert," doplnil ředitel O2 areny Robert Schaffer.

Johnny Depp dorazil do Prahy už během neděle a hned se ubytoval v jednom z nejluxusnějších hotelů v Praze, tedy v Mandarin Orientalu. Jen pro představu, cena dvoupodlažního prezidentského apartmá, ve kterém by Johnny mohl být ubytovaný, se pohybuje kolem 80 tisíc korun za jednu noc.

Související obsah

Českou republiku při své cestě po Evropě vynechat nemohl. Depp má totiž na Česko dobré vzpomínky. Když tu byl naposledy, dočkal se vřelého přijetí i přesto, že v USA čelil obvinění z domácího násilí.

Johnny Depp coby muzikant v Praze nevystupuje poprvé. Před třemi lety si zazpíval v pražských Letňanech se skupinou Hollywood Vampires.

ls, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz