V nejhorší zážitek života se pro mladou turistku proměnila dovolená na řeckém ostrově Kréta. Dva muži ji měli znásilnit přímo na pláži. Nejde přitom o první podobný případ, znásilnění v Řecku letos zažily i další turistky.
Mladá turistka z Velké Británie si prý v pondělí vyšla se dvěma kamarády do města Rethymno, které leží na severním pobřeží řeckého ostrova Kréta. Dva muži ji měli odlákat od kamarádů a následně sexuálně napadnout na pláži.
Žena podle britského webu The Sun znásilnění nahlásila tamním policistům v časných ranních hodinách hned po hrůzném útoku. Kriminalisté okamžitě zahájili vyšetřování a dva mladé muže, kteří jsou z činu podezřelí, už zadrželi. K soudu by se měli údajně dostavit tento týden.
Znásilněné měly být v Řecku také další turistky. Další ženu z Velké Británie měl na Krétě znásilnit taxikář, který ji místo do hotelu odvezl na odlehlé místo. 43letá žena policistům řekla, že byla napadena v letovisku Hersonissos poté, co ji muž vyzvedl z baru v časných hodinách 31. května.
Další Britka měla být znásilněna na ostrově Mykonos. 22letá žena policistům popsala, jak se v jednom z barů seznámila s bohatým americkým turistou, který ji sledoval na záchod, kde ji znásilnil.
Na Krétě byl v minulosti turistický inspektor televize Nova. Podívejte se na reportáž:
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz