Zahraničí

Kolaps v přímém přenosu. Reportér TV Markíza neustál brutální vedra

Extrémní vedra v posledních dnech sužují Slovensko. Doplatil na ně i reportér TV Markíza. Při čtvrtečním vstupu z nitranského koupaliště v přímém přenosu zkolaboval.

Reportér slovenských Televizních novin Jakub Takáč celý čtvrtek monitoroval situaci Nitranského kraje. Po 17. hodině měl živý vstup z tamního koupaliště, kde měl přiblížit, jak to zrovna v Nitře vypadá.

"V Nitře máme 37 stupňů, koupaliště je plné lidí. Do této chvíle prodali 2 500 lístků," informoval. Najednou přestal mluvit a bylo na něm poznat, že není v pořádku. Vzápětí se tichým hlasem omluvil a živý vstup musela TV Markíza přerušit.

Související obsah

Jakub Takáč totiž v přímém přenosu kvůli vedru zkolaboval. Portálu tvnoviny.sk později prozradil, že musel vyhledat lékařskou pomoc a jeho stav se následně zlepšil.

"Regionální redaktor Televizních novin dnes celý den monitoroval situaci v souvislosti s extrémními horky. Vysoké teploty a pracovní nasazení způsobily, že i jemu se během živého vstupu udělalo nevolno. Redaktorovi je už nyní lépe," ujistila ještě ve čtvrtek Veronika Stojáková z PR oddělení TV Markíza.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz