Zajímavosti

Princ George slaví narozeniny. Reakce lidí jsou rozporuplné

Princ George slaví narozeniny. Reakce lidí jsou rozporuplné
Princ George | Zdroj: Profimedia

Královská rodina zveřejnila fotografii malého prince George, kterou pořídila vévodkyně Kate. Princ totiž v pátek slaví deváté narozeniny. Řada lidí princi pogratulovala, jiní však královskou rodinu obviňují, že se málo stará o potřeby obyčejných lidí.

Princ George, prvorozený syn prince Williama a jeho manželky Kate, vévodkyně z Cambridge, slaví deváté narozeniny. I letos zveřejnili hrdí rodiče novou fotku prince, kterou vyfotila sama maminka Kate. Pár to tak dělá vždy, když jedno z jeho tří dětí slaví narozeniny.

Na nové fotce stojí malý George na pláži a zdá se, že si focení velmi užívá. "Georgeovi už je devět!" napsali William a Kate k fotografii. Jak píše list The Sun, Kate vyfotila George na rodinném výletu na začátku tohoto měsíce. Podle webu Mirror psychologové rozebírají barvu polokošile, kterou má princ na sobě. Modrou barvu nosí královská rodina často. Podle psychologů tím vzbuzuje dojem soudržnosti a smyslu pro povinnost.

Související obsah

Lidé na twitteru píší pod příspěvek gratulace. Někteří však rodinu naopak kritizují. "Miliony dětí mají tento týden narozeniny. To vaše není jiné (krom toho, že je extrémně privilegované)," píše uživatel Phil. Komentující také naráží na inflaci, která Británii postihla. "Nikdy nebude muset navštívit potravinovou banku! Privilegium, které platí daňoví poplatníci v době národní krize," rozčílil se Paul.

Princ William nedávno oslavil své 40. narozeniny (06/2022):

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz