Zajímavosti

Žena neměla peníze na zubaře. Sama si tak vytrhala 13 zubů

Žena neměla peníze na zubaře. Sama si tak vytrhala 13 zubů
Danielle Wattsová si sama vytrhala 13 zubů Zdroj: Profimedia

Angličanka Danielle Wattsová trpí chronickým onemocněním dásní. Na zubařskou péči však nemá peníze, tak si během let sama vytrhala 13 zubů. Nyní byla na její podporu založena sbírka, díky které by si mohla dovolit zubní protézu.

Návštěva zubaře na ni byla moc drahá. Angličanka Danielle Wattsová si tedy sama během let vytrhala 13 zubů. V ústech jí tak zůstalo pouze 14 zubů, ze kterých si musí dalších osm nechat vytrhnout.

"Žiji s tím každý den. Beru léky proti bolesti, chodím do práce, starám se o své děti a řeším, že musím svůj úsměv skrývat. Nesnáším mluvit s lidmi, dokonce i s těmi, které znám," řekla podle webu Daily Star Danielle.

Kvůli financím si však nemůže dovolit ani další trhání zubů, ani zubní protézu. S pomocí tedy přispěchala radní Katie Parkerová ze Suffolku. Zahájila sbírku, která by nákladné zákroky Danielle uhradila.

Související obsah

"Mám se rozhodnout, že se zadlužím na 10 tisíc liber, abych získala zpět svůj úsměv a už mě nic nebolelo, když životní náklady takhle rostou?" stěžovala si ve svém facebookovém příspěvku Britka. 

Danielle se díky podpoře podařilo objednat k soukromému zubaři. Ten jí v polovině srpna vytrhne první čtyři zuby. Po dvou týdnech pak z jejích úst zmizí další čtyři. Díky tomu si bude moci konečně nasadit vysněnou zubní protézu.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz