Zajímavosti

Hospodského kvízu se zúčastnili i Lovci. Našli nového kolegu do soutěže Na lovu?

V Pardubicích se konalo mistrovství republiky v hospodském kvízu, kde soutěžilo 76 týmů. V jednom z nich své vědomosti uplatnili také pan Lišák a Kalkulátor, dva Lovci ze soutěžního pořadu Na lovu, který vysílá TV Nova.

V pořadu Na lovu na Václava Slabyhoudka, alias Lišáka a Jakuba Kvášovského, alias Kalkulátora, většinou nestačí ani čtyři soupeři najednou. Oba svoji reputaci dali všanc na mistrovství v hospodském kvízu. Každý, většinou osmičlenný, tým dostane více než 220 otázek. Tematické okruhy nemohou být rozdílnější. Třeba znalost Renčínových vtipů.

Ukázalo se, že ani Lovci, kteří měli i mezi soutěžícími obrovský respekt, neznají úplně vše. "Dneska to teda nějak nejde," posteskl si Kalkulátor. "Třeba na začátku ochutnávka, tak to jsme měli blbě asi tři otázky z pěti," přidal se pan Lišák.

Po první čtvrtině byl tým Lovců šestý ze 76. Vedli lidé, kteří by sami klidně do křesla Lovců mohli usednout. "Já to mám hlavně z toho, že třikrát týdně nějaký hospodský kvíz moderuji. Spoustu si toho tak zapamatuji," řekla soutěžící Patricie Fabryová.

Související obsah

"Spousta lidí už u nás v pořadu byla. Někteří si i odnesli pěkné peníze," dodal Kalkulátor. Právě pořadatelé hospodského kvízu jsou s pořadem Na lovu úzce spjatí. Sami dokonce doporučili pana Lišáka.

Pokud si myslíte, že jste stejně nadupaní jako naši Lovci, přihlásit se můžete zde. Do pořadu Na lovu totiž právě pátého Lovce hledáme. "Je tady výkvět v hospodském kvízu. Podle mě tak běhá pátý Lovec mezi námi," zakončil pořadatel Tomáš Hloušek.

pv, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz