Zahraničí

Američtí policisté zastřelili hada, který škrtil svého chovatele

Američtí policisté zastřelili hada, který škrtil svého chovatele
Ilustrační foto | Zdroj: Profimedia.cz

Na podobný zásah nikdo z pensylvánské policie nepamatuje. Když hlídka dorazila do domu, našla tam ležet polomrtvého muže, který měl kolem krku omotaného mohutného hada. Jeden z policistů střelil plaza do hlavy.

Neobvyklý případ se stal ve středu odpoledne v obci Fogelsville. Na tísňovou linku zavolal příbuzný, že v domě bezvládně leží osmadvacetiletý muž, kterého škrtí had, informoval New York Post.

Dvoučlenná hlídka skutečně našla mezi pokojem a chodbou ležet muže v bezvědomí, který měl kolem krku omotaného mohutného hada dlouhého zhruba čtyři a půl metru.

Strážci zákona nezaváhali. Využili toho, že had měl hlavu bezpečně daleko od oběti a zíral na nezvanou návštěvu. Jeden z policistů vytáhl zbraň a střelil ho do lebky. Škrtič povolil sevření a odplazil se, později ho našli mrtvého.

Související obsah

​Zachránci odtáhli muže do bezpečí, přivolaným záchranářům se ho podařilo oživit. Nyní se podle CNN zotavuje v nemocnici.

Ukázalo se, že mladý muž je chovatelem hadů, v domě byla další obydlená terária. Policie nezveřejnila, o jaký druh hada šlo, zatím není ani jasné, jak a proč se útok odehrál.

"Sloužím devatenáctý rok. Měli jsme už několik dost děsivých výjezdů. Tenhle se určitě zařadí na vrchol mého seznamu," řekl CNN jeden z policistů.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz